2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من استرس داشتم دو سال هی میرفت باز بعد دو روز سر وکله ش پیدا میشد قرص هیچ تاثیری نداشت جز اینکه خیلی بی حالم میکردو خودم یه چای گیاهی چن وقت مصرف کردم البته اول خواست خدا بهتر شدم خدا روشکر

2731

دوستان من 24 سالمه و بچه 18 ماهه رارم بعد از زایمان دچار افسردگی شدم دکتر قرص آسنترا داد بهتر شدم مدتی سرترالین خوردم دوباره حالتم برگشت الان چند روزی هست شب ک میشه حالم بد میشه

دوستان من 24 سالمه و بچه 18 ماهه رارم بعد از زایمان دچار افسردگی شدم دکتر قرص آسنترا داد بهتر شدم مد ...

چه مدت خوردی؟

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
نزدیک ده ماهه خوردم پروپرانولم داده میگه اونم بخور ولی بیخودی شب ک میشه فکرم درگیر میشه اعصابم میزنه ...

الان در حال مصرف سرترالینی یا قطع کردی؟اگه قطع کردی چن وقته

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
دوستان من 24 سالمه و بچه 18 ماهه رارم بعد از زایمان دچار افسردگی شدم دکتر قرص آسنترا داد بهتر شدم مد ...

تنها نباش هیچوقت.اهنگ گوش کن برقص.تنفس های دم و باز دم بکش.صبحا یه ربع ورزش کن تو خونه حتی.حرکتای کششی بده.زیاد هم اب بخور.اگه خوشت میاد گلاب بریز آب بخور.روزی٧.٨لیوان بخور.

2706