2737
2739
عنوان

مامانا کسی نینیش اینطور بوده؟

714 بازدید | 18 پست
دختر من سه ماهشه الان یک هفتس که دیگه شیر منو نمی خوره ینی تا می برم زیر سینم قبل از اینکه سینمو بگیره شروع می کنه به داد زدن سرشو می کشه عقب و بدنشو منقبض می کنه وشروع می کنه به گریه ازتون ممنون می شم اگه راهنمایی کنید
اینقد سرو کله بزن تا بگیره

نکنه شیر خشک بهش بدیا
بیچاره میشی

حتی یک ماهم شده خسته نشو
باید اون کوتاه بیاد نه تو
تا توان داری باهاش سرو کله بزن
یکی موند و یکیمون رفت جهان ما دو قسمت شد یکی تنها توی خاکش یکی راهی غربت شد یکی از ما هنوزم رو به دریا توی دنیای دیروزش اسیره یه خواهش از خدا داره که شاید جوونیشو بتونه پس بگیره...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عزیزم دختر منم همینطور بود، حدود ٣ ماهگی سرشو میکشید عقب و شیر نمیخورد تا حدود ٤.٥ ماهگی که دیگه شیر خشک بهش دادم. علتش ریفلاکس بود، من خودم پزشکم و فهمیدم و زود بردم پیش متخصص و دارو داد تا کمی بهتر شد دیگه حدود ٦ ماهگی دوباره سینمو گرفت اما دیگه شیرم کم شده بود و کم کم خشک شد. از نظر ریفلاکس بررسی من حتما چون این علامت نوزادهایی هست که ریفلاکس دارند
2740
دکتر من دکتر مهتا فاطمه بصیر استاد دانشگاه شهید بهشتی هست، از نظر علمی خیلی قبولش دارم، خیلی حساسه و همه چیز رو در نظر میگیره و وحتی گاهی خیلی حساسیت نشون میده ولی به نظرم خوبه چون آخرش خیالم راحته که هیچ چیزی جا نیفتاده. مطبش سهروردی شمالی نرسیده به میدون پالیزی هست. اینم شمارش 88506871
ساعت ٣.٥ -٤ زنگ بزن.
نگران نباش اگه ریفلاکس باشه دارو مصرف میکنه و بهتر میشه. رژیم لبنیات بگیر ٢-٣ هفته چون الرژی به لبنیات هم میتونه باعث ریفلاکس بشه. تا جاییکه میتونی سعی کن شیرتو بهش بدی اگه نخورد سعی کن بدوشی تا خشک نشه و با شیشه بهش بدی، چون ممکنه ٢-٣ ماه بعد از مصرف دارو دوباره سینتو بگیره، من شبا توی خواب که بهش میدادم میخورداما روز نمی گرفت. خلاصه سعیتو بکن اما اگرم مجبور شدی شیر خشک بدی ناراحت نشو، ثابت نشده که بچه های شیر خشکی واقعا عقبتر از شیر مادریا باشند، مهم اینه که ٣ ماه رو بهش دادی، ایشالا بقیه ش رو هم بدی. بازم سوالی داشتی بپرس.
2706