2733
2739
عنوان

قابل توجه مامانای نی نی های کم وزن

4283 بازدید | 29 پست
مامانای عزیز من یه کلوب زدم به همین نام تا ما مامانایی که نی نی هامون خوب وزن نمی گیرن با هم دوست شیم و به هم کمک کنیم و تجربه هامو نو در اختیار هم بذاریم.اگه دوست داشتین بیاین تا با هم تبادل نظر کنیم.توی کلوب های نی نی سایت :"مامانایی که نی نی های کم وزن دارن بیاین تجربیاتمونو به هم بگیم".

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سحر جون.راستش یه دوماهی هست که این کلوبو زدم.مامانای اونجا مشکل شمارو دارن از جمله خودم.ولی خوب. من و مامانای اونجا همدردیم واولا از تجربه های هم استفاده میکنیم مثلا اگه سؤالی تو این زمینه داشته باشیم و ثانیا از نگرانیمون کاسته میشه چون میبینیم این فقط مشکل خودمون نیست.به هرحال خوشحال میشم اونجا ببینمتون.کوچولو رو ببوسین
2742
2738
سلام میشه منم ازاین وبلاگ استفاده کنم دخمل من 27 اسفند به دنیا اومد یک ماه زودتر از موعد وزنش زمان تولد 2200 بود الان 4ماه و10روزشه وزنشم 5300 بوده بااینکه خیلی بهش میرسم ولی به نظر لاغره توروخدا از تجربیاتتون برای من بگید چیکار کنم یه خورده وزنش بیشتر بشه ..........کمکککککککککککککک
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=677960
سفارش انواع تابلوهای مدرن، طرح برجسته وآبستره
بااین تابلوها فضایی متفاوت وزیبا در منزل ایجاد کنید
یک تجربه - دخترم الان 9 ماهشه خرداد ماه وزن نگرفته بود بردمش دکتر براش شربت مینادکس و آمپول د3 تجویز کرد - این ماه که بردمش توی 25 روز 800 گرم اضافه شده بود علتش یک اون ویتامین ها و آمپول دوم اینکه موقع خواب اجازه میدم کنارم بخوابه - تماس بدنی با مادر برای بچه آرام بخشه و در ضمن باعث میشه در هنگام خواب بتونیم گرسنگیش رو از روی بی قراریش در خواب بفهمیم و با خوردن شیر در خواب سرعت رشد و وزن گیریش بیشتر بشه
2706