2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه پریودات مرتبه 14 روز که از سیکلت میگذره 1 شب درمیون به مدت 1 هفته نزدیکی داشته باش شب آمیزش استرس نداشته باش نه زیاد سیر باش و نه گشنه.... اگه هم میتونید با شوشو حدیث کسا رو قبل از آمیزش بخونید و وضو داشته باشید..
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم ؟ با غم انگیزترین حالت تهران چه کنم؟
بی تو پتیاره پاییز مرا میشکند ..... این شب وسوسه انگیز مرا میشکند...
در ضمن قبلش دکتر برو و آزمایشات قبل از بارداری رو انجام بده و خوردن اسید فولیک رو شروع کن..
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم ؟ با غم انگیزترین حالت تهران چه کنم؟
بی تو پتیاره پاییز مرا میشکند ..... این شب وسوسه انگیز مرا میشکند...
سلام عزیزم حتما قبل از اینکه برای بارداری اقدام کنی یه چکاب کامل بده
من بار اول که باردار شدم سقط شد خوب اطلاعات چندانی نداشتم چکاب هم نکرده بودم سقط هم به دلیل انگل توکسو پلاسما بود که از طریق میوه وسبزیجاتی که خوب شسته نشده باشه منتقل می شه و جلوی رشد جنین رو می گیره اگر هم جین رشد کنه نابینا بدنیا میاد 4 ماه دارو مصرف کردم تا از بین رفت و بعد از یکسال اقدام باردار شدم الان هم یه دختر دارم
حتما چکاب بده اسید فولیک رو هم سه ماه قبل از اقدام برای بارداری شروع کن
کتاب ریحانه بهشتی رو بگیر بخون خیلی کتاب خوبیه حتما بگیر
2740
منم نی نی ندارم ولی این کارهارو انجام دادم:
چند ماه قبل به دندانپزشکی مراجعه کردم و دندانهای خرابم رو پر کردم.
به دکتر زنان مراجعه کردم و معاینه شدم و تست پاپ اسمیر و آزمایشات قبل از بارداری رو انجام دادم.
از فروردین هر شب یک عدد قرص فولیک اسید می خورم و همسرم هر شب فولیک اسید و قرص ویتامین c می خوره.
سعی می کنم بیشتر غذاهای سالم و ترجیحا با طبع گرم بخورم.
و قصد دارم امروز غروب همراه شوهرم برم حجامت انجام بدم...شنیدم موثره.
2706