2733
2739
عنوان

میشه کمک کنید ****فوری*****

491 بازدید | 13 پست
یکی از دوستام تازه میخواد ازدواج کنه چند وقت پیش شماره همراهش مزاحم داشت که الان هم گهگاهی زنگ میخوره
حالا نگرانه که میخواد ازدواج کنه مشکلی براش پیش نیاد خط تلفنشو عوض کرده ولی نمیدونه چه دلیلی برای نامزدش بیاره
از من کمک خواسته راستش من نمیدونم چی باید بهش بگم چه دلیلی بیاره که نامزدش شک بیجا نکنه
بنده خدا دختر خوبی هم هست خ
خانوما میشه راهنمایی کنید و یه دلیل قانع کننده بیارید
ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من همین الان با یه بچه شده گاهی کسی رو خطم مزاحم شده.سریع میدم به شوهرم جواب میده اونم دیگه جرات نمیکنه زنگ بزنه.با هر مزاحم که نمیشه خط تلفنو عوض کرد.
مرکز ماساژ ریلکسی و لاغری بهمراه زیباسازی و جوانسازی پوست واقع در غرب تهران. شماره تماس: 09378849876
بله مامان آرتان من هم یه دختر دارم و بقول شما الان هم اگه یکی زنگ بزنه همین کارو میکنم خوب من الان 7 سال ازدواج کردم ولی این بنده خدا اول کاره میترسه براش حرف درست بشه ضمنا اینا قبلا هم همدیگه رو نمی شناختن بنابراین اعتماد چندانی وجود نداره
2738
سلام به نظر من اگه نامزدش آدم باشعور و منطقی باشه باید با صداقت بهش بگه و نظر اونم بپرسه و برای اینکه نشون بده واقعا تقصیر اون نیست بده نامزدش جواب اون مزاحم روبده در ضمن اگه شمارش ایرانسل نباشه از طریق مخابرات قابل پیگیریه در غیر این صورت و اگه نمیخواد به نامزدش بگه میتونه بگه سیمکارتش سوخته البته نمیدونم همچین چیزی میشه یا نه ولی من که باشم راستشو میگم
نمیدونم والا من هم فکر می کنم راستشو بگه بهتره
ولی خودش میگه چون از اول نگفته خطش مزاحم داره حالا اگر بیاد یکدفعه این موضوع رو مطرح کنه شاید شک برانگیز باشه
سلام . اصلا شاید خود نامزده بوده میخواسته ببینه که اون چه کار میکنه (هر چند که کار یا آزمایش خیلی زشتیه)
ولی به هر حال راستشو بگه بهتره
از ما گذشت نیک و بد,اما تو روزگار..........فکری بحال خویش کن,این روزگار نیست
به نظر من هم همین اول کار باید راستش رو بگه
اصلاً من بودم به جای عوض کردن خط چند روز گوشیم رو می‌دادم دستش تا اون جواب بده. شاید بعدها مساله‌ای پیش بیاد که ناخواسته به این خط عوض کردن ربط پیدا کنه اونوقت دیگه نمی‌تونه درستش کنه