2737
2734
عنوان

خریدن سیسمونی از ایران لوکس

424 بازدید | 19 پست

از دوستان نی نی سایت میخوام راهنماییم کنید برای خریدن سیسمونی گل پسرم. یکی از دوستام از فروشگاه ایران لوکس دارای برند تامی خرید کرده. خودش راضی و میگه قیمتاشم مناسبه همه چی هم داره. خواستم بدونم کسی از اونجا خرید کرده؟ جنس وسایلش خوبه؟ چون من بچه اولم می خوام به خانواده شوهرم نشون بدم. 

ممنون میشم راهنماییم کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

وسایلی که توش هست و دیدی ؟ خیلی شیک خاصه 

اول نگاه کن 

یکم متفاوته وسایلش ، خواهر من خیلی چیزایی خاصی میخواست از اونجا خبرید کرد . البته خواهر من حوصله خرید نداشت تو اینستااگرامش دید انتخاب کرد اوردن براش

https://www.instagram.com/sismooni_iranlux2/ برو تو اینجا ببین شاید اصلا خوشت نیاد . الکی بارداری نری تا اونجا

ولی خوبه و خوشگلن همه چیزاش

2740

من اسمشو زیاد شنیدم ولی واقعا میشه جنس خوب ازش خرید کرد؟ ما برای برادرزادم از خیابون بهار که میگن بورس این چیزاس یه کالسکه خریدیم دوماه بعد زوارش در رفت. اتفاقا خونه ی ماهم پونکه اگه وسیله هاش خوب باشه که رفت و امدم فوق العاده سریع تره و ادم تو ترافیک گیر نمیفته. 

پیجی چیزی نداره بشه مجازی وسیله هاشو نگاه کرد؟

فرفولک جون من هم موقع سیسمونی خریدن همین مشکل را داشتم و خیلی دنبال جایی خوب بودم که این همه پول میدم خوب باشه و مشکلی نداشته باشم . بعدش با دوستام خیلی جاها رفتیم بعد کلی گشتن رفتیم همین ایران لوکس و خرید کردیم و الان حدود یک سال و خورده ای هست که از این قضیه می گذره و از جنس های که خریدم راضی هستم و هر موقع هم برای پسرم چیزی بخوام میرم ایران لوکس خرید می کنم

سیسمونی ایران لوکس سمت صادقیه است تو اباذر

اره عزیزم از دوستم پرسیدم گفت ایران لوکس بوده و خیلی هم وسیله های خوبی داره و همه چیزای خوشگل که بچه ها لازم دارن رو اونجا میشه پیدا کرد کلی تعریف کرد و گفت جنسای خوبی داره 

وسایلی که توش هست و دیدی ؟ خیلی شیک خاصه  اول نگاه کن  یکم متفاوته وسایلش ، خواهر من خیل ...

پیج سیسمونی ایران لوکس چه جنس های خوشگل و گوگولی داره آدم هوس میکنه دوباره بچه دار بشه گرچه نمیتونم باردار شم ولی به عروسمون معرفی میکنم تازه فهمیدیم توراهی داره

عهههه ایران لوکس همونه که تو صادقیه ست ما ازش خرید کردیم. من هر وقت از اونجا رد میشم دلم ضعف میره بسکه این جنساش خوشگل و باحاله. زن داداشم خیلی از جنسای سیسمونیشو از اونجا خرید. انشاالله سیسمونی بچه خودمو برم از اونجا بخرم   مخصوصا اون کفشای نوزادش خیلی جیگره 

عهههه ایران لوکس همونه که تو صادقیه ست ما ازش خرید کردیم. من هر وقت از اونجا رد میشم دلم ضعف میره بس ...

قیمتاش چجوریه . من  برای دخترم باید سیسمونی کنم تا 6 ماه دیگه . بس که قیمتا بالا هست  ادم میمونه کجا برم . من سمت شهرانم مسیرش بهم میخوره حتما باید  یه سر برم  ببینم انقدر که تعریف می کنید

2706