2733
2739
عنوان

مردها باید ــــــــــــ بلد باشند

533 بازدید | 12 پست
مردها اگر آشپزی بلد نباشند اگر حوصله‌ی خرید نداشته باشند اگر دلشان می‌خواهد فقط فوتبال ببینند یا مثلا دوست دارند بعد از فلان اخبار بزند اخبار شبکه بهمان و بعد از آن هم اخبار شبانگاهی اشکال ندارد. فقط من فکر می‌کنم مردها باید دو بیت غزل بلد باشند که وقتی از در خانه می‌آیند داخل رو کنند به زنی که در حال سیب‌زمینی سرخ کردن است و با صدای بلند بخوانند:”سلام سوژه‌ی نابم براى عکاسی/ردیف منتخب شاعران وسواسی یا مثلا موقعی که زنشان در حال فیلم دیدن است و او نیز در حال چک کردن ایمیل‌هایش است سرش را بلند کند و بخواند براى زن خانه‌اش که” یک به یک با مژه‌هایت دل من مشغول است.. مردها بای غـــــــزل بلد باشند براى روزهای سخت و نفسگیر. براى روزهایی که زنشان خسته است …
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
مرذها باید هیچ کاری بلد باشند کلن چون میخوان هر کاری بکنن بدتر میشه مثلن میخوان اشپزی بکنن به جای دو ظرف 100 ظرف کثیف میکنن
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738