2737
2734
هنوز درگیر غذا نخوردنشم... به اصرار همسرم سه روز کاریش نداشتم، غذا رو میذاشتم کنارش، 4-5 ساعت بعد بدون اینکه یه ذرشم بخوره مجبور بودم برش دارم، نهایتاً می پاشیدشون این ور و اون ور، اما یه ذرشم نمیخورد... سه روز به این منوال گذشت، تا اینکه دیروز متوجه شدم بدنش یخ کرده... فشار یا قندش حسابی افتاده بود پایین، از گشنگی مدام جیغ میزد و بهونه میگرفت... آخرش به زور چند قاشق بهش دادم، 5 دقیقه بعدش سر حال و قبراق شد....... به مشاور هم صحبت کردم، اما نتیجه نداد، فقط میشه با سی دی های جدید و جذاب هواسشو پرت کرد که بخوره، که اونم برای هر 2 قاشق غذا خوری باید 45 دقیقه الی 1 ساعت وقت بذارم.... سی دی ها هم که تکراری بشن دیگه نمیخوره، مثلاً از مجمدعه مابانی نی، فقط از شماره 5 خوشش اومد که اونم الان واسش تکراری شده، داروهای مکملشم بهش میدم... سانستول هم میدم، که اگه اینا رو ندم با سی دی هم اصلاً نمیخوره... دیروز کنارش نشستم و میگفتم بده مامان بخوره، همه رو دونه دونه گذاشت دهن من و خودش هیچی نخورد! یعنی هر راهی که به ذهنم رسیده و دیگران گفتن رو امتحان کردم... دیگه واقعاً کم آوردم!
... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام ، دختر منم 13 ماهشه خیلی کم غذاست . دیروز براش حلیم که خیلی دوست داره با قلم و ماهیچه درست کردم ، خوب نخورد . بعدازظهر برای اولین بار بردمش پارک 1 ساعت بازی کرد و حسابی راه رفت و ... وقتی رسیدم خونه با تعجب دیدم هم حلیمشو خوب خورد و هم ماکارانی برای خودمون درستیدم خورد . خییییییییییییلی برای خودم اتفاق خوبی بود
بله شیر خودمو میخوره و خیلی هم آویزونمه، دیگه یه وقتایی شیر میخواد میگم نه که غذا بخوره... فایده نداره... بگم نه میره سر بازی و انگار نه انگار... جالبه همه میگن بچشون کم میخوره... من حاضرم کم بخوره... نه اینکه اصلاً قبلاً ماست دوست داشت،دیگه اونم نمیخوره!
... 
2740
عزیزم باید بهش شیر زیاد ندی تا کم کم مجبور بشه غذا بخوره به خصوص شبها باید خیلی کم شیر بدی تا صبح مجبور بشه صبحانه بخوره
عشق آن نیست که به هم خیره شویم عشق آن است که هر دو به یک سو بنگریم.
تجربه خودم:سرسفره با خانواده غذاشو جلوش میزارم خودش بخوره بدون هیچ دخالتی....اگه گرسنه باشه حتما میخوره اگه هم نخوره به غذاوسفره علاقمند میشه...غیر از تایم غذامونفقط اگه احساس کنم گشنه اس براش غذا میارم بازم اگه بی میلی نشون داد هیچ اصراری نمیکنم میزارم 1 یا 2 ساعت بعد اگه تایم غذای خودمون نزدیک بود باخانواده معمولا با خوشحالی غذا میخوره ...نمیگم زیاد میخوره ولی غذارو دوست داره... در مورددختراولم روش اصرار رو پیش گرفتم .غذا رو هم به خودش نمیدادم معمولاواسترس هم داشتم که باعث شد هنوزم تو8سالگی بد غذاباشه
2706