2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد کابینت و دکوراسیون

22579 بازدید | 436 پست
همه چیز در مورد کابینت و دکوراسیون
طراحی واجرای دکوراسیون و مبلمان اداری، پارتیشن بندی، کابینت و سالنهای کنفرانس 09123727160
وینا

خونه من کابینت داره

ولی من دوسش ندارم

ام دی اف کرم هست
از اونائی که 10 سال پیش مد بود
ام دی اف قاب داره

حتما متوجه شدی کدومو میگم

اگه بخوام در های کابینت و صفحه روشو عوض کنم ..
چقدر قیمتش میافته

صفحه ام دی اف الان چقدره

لنگه در چقدر حساب میشه
:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نینوشی بهتره که بازدید بشه
وای مردم از دسته این نت
بهار حانم پلان رو باید ببینم - بله ترکیبه خوبیه
طراحی واجرای دکوراسیون و مبلمان اداری، پارتیشن بندی، کابینت و سالنهای کنفرانس 09123727160
2740
لطفا برای طراحی کابینت یا پلان بدید یا اجازه بدید بازدید بشه همینطوری که نمیتونم بگم
نینوشی عکس خوبه من به ابعاد دربها هم احتیاج دارم
بهار کشیدن پلان یه کار تقریبا تخصصیه اکه میخای آشپزخونتو کابینت کنی باید پلان تهیه بشه ولی توسط کسی که نقشه کشی بلد باشه
تهیه پلان هزینه ای نداره
تهیه طرح 3d هزینه داره
سلام
من میخام خونه نوسازمون رو کابینت کنم
طرفی که قراره انجام بده میگه بین یخچال و گاز باید 40 cm فاصله باشه در ضمن میگه به این صورت ماشین ظرفشویی دیگه جا نمیشه
میخام بدونم اگه فاصله کمتر از این باشه ایرادی داره؟
در ضمن من معمولا تو تا شعله ای که سمت یخچال میفته رو اصلا استفاده نمیکنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
بهار تم رنگی روشن رو مناسب میدونم ولی تا ندونم اونجا چه ترکیبه رنگی داره چطور رنگ پیشنهاد بدم - رنگ و طرح کاشی مبلمان و .....
2706