2733
2739
عنوان

شما چطور اتاق بچه تون رو جدا کردین ؟

1561 بازدید | 24 پست
دوستان عزیزم سلام و صبح بخیر

من یه دختر 15 ماهه دارم و تصمیم دارم که کم کم عادتش بدم که توی اتاق خودش بخوابه. اما چون شبها شیر خودمو میخوره هنوز نتونستم اینکار رو بکنم . شما چیکار کردین و چه راه حلی به من پیشنهاد می کنین.

ممنون می شم اگه راهنماییم کنید .
منم پسرم هم سن دخترته..الان سه شبه جدا میخوابه...ولی سه چهار بار برای شیر خوردن بیدار میشه....میرم شیرش میدم ومیام
میگن لبخند ربطی به مرگ نداره...ولی تو بخند تا من برات بمیرم .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام عزیزم من دستگاه شنونده صدای کودک دارم مارک فیلیپس میفروشم خودم از هلند خریدم 280 هزار ولی خیلی کاربردی هست خیلی یعنی با خیال راحت میخوابی چون اگه نی نب هر لحظه بیدار شه گریه کنه صداش به وسیله دستگاه به اتاق خودت میاد 150 میدم اگه کسی خواست
2738
اشکال نداره که شبها بیدار شم و برم شیرش بدم اما چطوری بهش شیر بدم ؟ عادت داره که کنارش دراز می کشم و شیرش می دم تا بخوابه . یعنی شما می گین که تو بغل شیر بدم تا بخوابه بعد بگذارم توی تختش ؟ توی تخت اون که نمی تونم دراز بکشم
من دخترم رو از 6 ماهگی گذاشتم تنها تو اتاقش بخوابه البته شبا زیر می می می خوابه بعد میذارمش تو تختش برای شیر هم هی بیدار می شدم بخصوص که اون دوران درست زمان در آوردن دندونش بود و شبا هر نیم ساعت بیدار می شد و شیر می خواست ولی الان که 14 ماهش هست فقط یه بار ساعت 4-5 صبح برای شیر بیدار می شه که اونم بعضی وقتا می می میدم بعضی اوقات هم شیرخشک.
حالا خاطره جان من چطوری از شیر شب بگیرمش؟ آیا همون یه باری هم که بیدار میشه ازش بگیرم؟؟؟؟؟
فروشگاه اینترنتی پی پانی ارائه بهترین مدل های شومیز
اگه از شیر نگرفته باشی بچه رو ... وقتی بیدار می شه دلش می خواد سینه ی مادر رو بگیره و شیر بخوره تا دوباره خوابش بگیره .عزیزم به غذا خوردن ربطی نداره به عادت بچه ارتباط داره
2706