2737
2739
بچه ها من واقعا نمیدونم این سریال چی توش داره. هردفعه که من به ناچار (مهمونی بودم یا مهمون داشتم) و این سریال درحال پخش بوده و دیدم فقط توش اشک بوده و گریه و آه و ناله !

حالا امشب دوتا مساله توش دیدم که برام عجیب بود. یکی اینکه بچه کوچیک آدم تو هر بیمارستانی و هربخشی باشه مادر میتونه بالای سرش باشه نه اینکه التماس کنه که اجازه بدن از پشت شیشه (مثل بخش مراقبتهای ویژه!) با حسرت به بچه شیرخوارش نگاه کنه

تو گفتگوی داریوش ارجمند با اون آقا میگفت زنها همه چی رو دست خودشون گرفتن و چند نفر جمع میشن تابلو میگیرن دستشون و جمعیت نمیدونم چی چی تشکیل میدن و ... یعنی سالی که این سریال توش جریان داره اینجوری بوده؟؟!!
متاسفانه سریالها و فیلمهای ایرانی بجز غم و غصه چیزی ندارند.

خروس جنگی هم که صبح پخش کردند اون قسمت موزیک و شادش رو سانسور کردند.

واقعا مسخره اس برنامه های خودشون رو هم سانسور می کنند.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
قسمت قبلی
مرده هنودنه فروش گفت هندونه میشه 450 زنهای بالا شهر 500 میدن بقیقه شو نمیگیرن !!!!!!!!!!!!!!!!!!

من همیشه میگم دیگه نگاه نکنم
ولی انگار خود آزاری مزمن دارم که میشینم اعصابمو پای این سریال خراب میکنم
2740
من شاید به زور 3-4 قسمت دیدم
ولی تو همین قسمتایی که دیدم خیلی چیزا برام مایه تعجب بود. خیلی چیزایی که به نظرم اون موقع وجود نداشته و یا اینجوری نبوده... که خیلی ها در این مورد گفتن...

غمنامه بودنشم که یه طرف...
چند روز پیش مهدی پاکدلو تو یه برنامه دعوت کرده بودن. مجری بهش گفت خیلی از سریالا هستن که خوب شروع میشن ولی کم کم سیر نزولی پیدا می کنن و در نهایت پایانشون خراب میشه... ستایشم این جوریه؟ پاکدل با قاطعیت تمام گفت نـــــــــــه... و از سریالش کلی دفاع کرد و اینکه حتما همه تا آخرش رو ببینن !
2706