2737
2739
سلام دوست جونا . برای دخترم که 5 ماهشه از زمان تولد تا 5 ماهگی پمپرز کینگ رو استفاده می کردم . ولی بعد از حساسیت پوستی که براش ایجاد شد دکترش گفت پمپرزش اگه عوض بشه بهتره ..... ( حساسیت به پمپرز نداشت ) .

شما می تونید پمپرز خوب با قیمت مناسب برام معرفی کنید ؟؟؟؟؟؟
سلام خانمی.متاسفم من هنوز نی نی م دنیا نیومده و اطلاعاتی راجع به این موضوع ندارم اما یه سوال دارم ..........
چطور میتونم تو قسمت تبادل نظر یه موضوع بزارم و با بقیه خانما درد و دل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تاسیس کلوپ با این قسمتی که شما الان ایجاد کردید فرق داره نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزان بمبرز اکتیو فیت زد حساسیت هستش
من برای 2 تا بجه هام که هردو حساسیت شدید داشتن از این مارک استفاده کردم
راستی هر موقع حساسیت ایجاد شد یا سوختکی محل حساسیت یا سوختکی رو با نشاستته سیب زمینی اغشته کنید
و بعد بمبرز کنید
این تجربه من
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
راستش من ایران زندکی نمیکنم همه سایزش اینجا 9 یورو

ولی 2 سال بیش که ایران بودم 12000 تومان از عمده فروشی می خریدم
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
ممنون عزیزم. یه سوال دیگه... میشه آدرس عمده فروشی رو بدی؟
آخه من برای بچم پمپرز استفاده میکنم. ولی خیلی سخت گیر میاد.
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
خیابان بنی هاشم شمالی بود اسم کوجه رو نمیدوم ولی اوایلش بود سرتا سر بر از مغازه تازه دستمال تر هم داشتن
که اکه استفاده میکنی سنزتیو بخر اون هم زد حساسیته
مارک بمبرز یا مارک دیکه فرقی نمیکنه
باید سنز تیو باشه
2738
عزیزم پمپرز اسم یک مارک تجاری هست مثل مای بی بی، مولفیکس یا غیره. بهتر هست که اسم درستش رو به کار ببریم یعنی پوشک.
من مارک های مختلفی رو امتحان کردم از اوی بی بی از همه راضی تر بودم.
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
سلام به دوستان خوبم . مامان 2 گل عزیز . دریا جون . من هم برای دخملم پوشک پمپرز رو استفاده میکنم . اما الان دیگه آلمانیش تو بازار نیست فقط اماراتیش هست . گفتم شاید پوشک های بهتری تو بازار باشه ؟؟؟؟؟
نظرتون راجع به هاگیز که ترک هم هست چیه ؟؟؟؟ کسی تا حالا استفاده کرده برای نی نیش ؟؟؟
اوی بی بی بسته هاش چند تایی هست و قیمتش چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
آهان حالا متوجه شدم!
توی منطقه ما این پوشک ها بسته ای از 13 هزار هست تا 17 هزار. تعداد پوشکش هم بستگی به سایز داره. هرچی سایز بزرگتر می شه تعداد کمتر می شه. مثلاً سایز 2 حدود 70 تا پوشک توشه ولی سایز +4 حدود 50 تا داره.
من پمپرز استفاده کردم کشش دور پای بچه رو رد می نداخت و نم پس می داد
جان ببه گرفتم خیلی شل و آویزون بود. تا زانوی بچه پایین می افتاد.
مولفیکس گرفتم پوشکش خیلی ضخیم بود و بچه گرمش می شد مخصوصاً توی تابستون
اوی بیبی گرفتم از همه راضی تر بودم چون هیچ کدوم از اشکالات بالا رو نداشت.
هاگیز استفاده نکردم ولی فکر می کنم جایی شنیدم که پشت کمرش کش داره. که اگه اینطور باشه من خوشم نمیاد فکر می کنم بچه اذیت می شه.
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
سلام به دوستان خوبم . صبح همتون بخیر باشه .
دریا ( مامان شهرزاد جون . دست گلت درد نکنه عزیزم . راستی پوشک اوی بی بی کلمه به انگلیسی avy baby نوشته میشه .؟؟؟؟؟؟؟
منطقه شما مگه کجاست که با آبادان ما 5/2 هزار تومان اختلاف قیمت داره . سایز 4+ تو آبادان 5/19 هزار تومان هست ؟؟؟؟؟
2706