2733
2739
عنوان

خیلی ناراحتم لطفا راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 47 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شوهرم میگه من هیچ اشتباهی نکردم و اصلا خودشو مقصر نمیدونه مشکل من حالا رابطه شوهرم با بابامه اون رفتارش به جهنم چیکارش کنم منو عقده ای کرده چون اون تو خواهرام با ش وهراشون این مشکلو ندارند این مشکله من بدبخته
من در کشوری زندگی می کنم که زبان ان پارسی است ولی به ان فارسی می گویند چرا که زبان عربی پ ندارد
2731
2740
نه تورو خدا مامان شایان قضیه رو بزرگتر نکن فامیل فقط پیچیده ترش میکنن تو خودتون بهتر حل میشه حتی به خواهر برادرها هم نگو البته این نظر منه
در دنیایی که روزی روح خودم مرا ترک میکند،انتظار از دیگران نباید داشت!
برادرم که مجرده تو خونه اون حتی از شوهرم متنفر شده میدونم خودم قضیه رو گنده کردم اما دست خودم نبود واقعا دوست داشتم تو اون مهمونی باشوهرم باشم خودم کارو خراب کردم حتی خونه مامانم گفتم تا پای طلاق ایستادم تا این حد عصبی بودم
من در کشوری زندگی می کنم که زبان ان پارسی است ولی به ان فارسی می گویند چرا که زبان عربی پ ندارد
وای مامان شایان منم مشکل تو رو دارم شوهرم دوست داره همیشه تنها باشه البته فقط دوست داره با دوستامون رفت و آمد کنیم اصلا دوست نداره خونه فامیل یا خونه مامانم اینا بیاد منم این قدررررررر غصه میخورم میتونم خوببببببب درکت کنم واقعا سخته
دخترم عاشقتم
2706