2737
2739
سلام بچه ها من وزنم 63 کیلو هستش قدم هم همین حدود اما.... پهلو و شکمم باعث شده اندامم اونجور که باید نشه از همه جام راضیم ولی شکمم روز به روز داره بزرگ تر میشه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
به چیز جالب که الان از تو گوگل پیدا کردمو خوندممم

هنگامی که به حمام و برای استحمام می روید در زیر دوش قسمت شکمی خود را ماساژ دهید .

باعث می شود که خون در رگ هایتان جریان یابد و علاوه بر این موضوع ماساژی که شما در این ناحیه ایحاد میکنید باعث می شود که چربی های اضافی بدن شروع به از بین رفتن کنند البته لازم به ذکر است که نباید امیدوار باشید که در مدت دو هفته این تغییرات را احساس کنید ،این تغییرات در زمانی معمولا بعد از دو ماه به وفور دیده می شود به شرط اینکه شما هر روز و به مدت زمان قابل توجهی ، شکمتان را ماساژ دهید
مربی ما هم میگفت وقتی داریم تلویزیون میبینید سعی کنید گوشتای شکم وپهلوتونو فشار بدین نه خیلی محکم معمولی
شکمتم تو نگه دار
خدایا : اگر این روزها حرفهایم بوی ناشکری می دهند..تو..به حساب دلتنگی بگذار
خدایا شکررررررررت

[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm06.gif[/smiley]

بهترین راه استفاده از دستگاه های لاغری موضعی هست که مشکلت حل بشه. بعد از اون هم به نظرم یه چند ماهی مشاوره رژیم غذایی بگیر که عادت های بد غذایی رو فراموش کنی و بعد از اون اندامت به یه ثباتی برسه

من برای دستگاه لاغری موضعی از دستگاه پاورشیپ2 برای شکمم استفاده کردم. فیلم های این دستگاه توی اینترنت هست. خود من پیش دکتر کابلی رفتم. استفاده از این دستگاه برای من که واقعا راضی کننده بود

2706