2733
2734
lotfan begid chand mah dore darmanetoon tool keshid?che ghorsaee masraf kardin?va inke belafasele bad az masrafe ghorsa bardar shodin?
انچه دلت خواست نه ان میشود هر چه خدا خواست همان میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام منم همین تایپیک رو زدم ولی کسی جوابمو نداد

منم تنبلی تخمدان دارم و با قرص پری میشم
کس مثل من بوده و چند وقت بعد باردار شدین
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد .
2740
من 3 فروردین باید پری میشدم ولی نشدم (چون همیشه با قرص ) پری میشم دکتر گفت دیگه قرص نخور و بزار تا باردار بشی 1 هفته پیش واسه اولین بار اقدام کردم به نظرتون کی باردار میشم یا اصلا امکان داره با وجود اینکه پری نشدم و نمیدونم کی تخمک گذاری دارم باردار بشم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد .
negaran nabash azizam enshalla bardar mishi.age dr behet gofte dige ghors nakhor pas hatman ehtemalesh vojod dare faghat vazneto paeen biar va varzesh kon va inke man shenidam baraye tahrike tokhmak gozari ye ghorsae hast .
انچه دلت خواست نه ان میشود هر چه خدا خواست همان میشود
منم تنبلی تخمدان دارم وpco هستم دوماه لتروزول خوردم و آمپول زدم باردار که نشدم هیچ تازه دیروز فهمیدم که کیست 24 میلی هم توی تخمدان پیداکردم،دکتر این ماه پروژسترون داد و گفت اگه کیستت رفع نشد باید یکماه قرص جلوگیری بخوری
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد