2737
2734
عنوان

در مورد ***تابلو فرش*** سوال دارم-راهنمایی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5674 بازدید | 70 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز میخواستم بپرسم
1. فرش که میگن 6 لا یا 9 لا چجوریه ؟لا یعنی چی؟از کجا میشه فهمید ؟
2. تعداد گره فرش که از 45تا هست تا 70 تا میخواستم ببینم اونو چجوری میشه فهمید ؟
3.اینکه میگن اگر اندازه فاصله لبه حاشیه بالایی قالی تا وسط ترنج، بیشتر یا کمتر از 3 سانتی‌متر با اندازه فاصله آنجا تا لبه حاشیه پائینی تفاوت داشته باشد، از قیمت قالی بسیار کم می‌شود یعنی باید نیمه بالا و پایینش دقیقا 3 سانت اختلاف سایز داشته باشه اینکه ناموزون میکنه فرش رو
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
1. منظور از لا تعداد لای چله فرش هست که میدونی به ریشه های فرش میگن چله. حالا هر چی تعداد لا کمتر باشه تابلو فرش ریز بافت تر هست. که ارتباط مستقیم داره به سوال بعدی که جواب میدم.
2. شما 7 سانت از تابلو فرش را اندازه بگیر بعد تعداد گره را در اون 7 سانت بشمار میشه رجشمار - حالا هر چی رجشمار بیشتر باشه تابلو فرش ریز بافتره.
3. در این مورد فکر نکنم چون غیر منطقی هست. توضیحات جامع تر رو تو سایت www.rangotoranj.com هست.
2731
شما 7 سانت از تابلو فرش را اندازه بگیر بعد تعداد گره را در اون 7 سانت بشمار میشه رجشمار - حالا هر چی رجشمار بیشتر باشه تابلو فرش ریز بافتره. .....از پشتش بشمارم ؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2740

سلام به همه وقت بخیر من یه جایی رو می شناسم که هم قیمت هاش عالیه و هم کیفیت هاش خوبه تازه شما انتخاب می کنید می یاره درب خونه اگر انتخاب کنید همون جا پولشو می گیره اگر هم انتخاب نکنید برمیگردونه