2737
2739
اول از خودم.
10 روز بعد از زایمانم یه شب خیلی مهمون داشتم و هیچکی هم نبود که بهم کمک کنه در ضمن نی نی خیلی گریه میکرد. گفتم شاید دلش درد می کنه.بهش شربت دادم.یهو صورتش سیاه شد و ساکت شد.بعد از چند دقیقه دوباره شروع به گریه کرد.چون دکتر گفته بود این شربت را می تونی دو قاشق هم بدی یه قاشق دیگه هم ریختم دهنش دوباره همونطوری شد و بیحال شد وخواب رفت در یک لحظه نگام به شیشه شربت افتاد پاهام شل شد زبونم بند اومد همه ازم می پرسیدن چی شده ولی نمی تونستم بگم فقط گفتم بچمو کشتم باورتون نمی شه به جای شربت بهش الکل که برای بند نافش بود داده بودم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سریع رسوندمش دکتر خدا را شکر طوری نشد و دکتر گفت این الکل خوراکی هست و برای اینکه بعضی ها به جای مشروب سو استفاده نکنن ماده تلخ کننده شدیدی بهش می زنن و فقط ممکنه این ماده گلوشو سوزونده باشه هنوزم هرجا الکل سفید می بینم پشتم هم می لرزه.
2731
مامان ازاده تاپیکت خیلی خوبه البته من چشم شور شده تو نینی سایت به هر تاپیکی میگم خوب فرتی حذف میشه
منم اعتراف زیاد دارم.وقتی نی نی ام تازه بدنیا اومده بود بلد نبودم بهش محبت کنم و مثل یک شئی که مدام شیر میخواد و باید عوض بشه و گریه میکنه بهش نگاه میکردم و هیچ عشقی بهش نداشتم.از این موضوع همیشه وقتی میبینم مادرها تو روزای اول به نی نی شون عشق میدن ناراحت میشم واسه بچم
2738
چه تایپیک قشنگی
منم یه روز با بچم خوابیده بودم رو تخت بغلم گرفته بودمش یهو حواسم پرت شد همون طوری داشت خوابم می برد یهو بچمو از بغلم زدم کنار دیدم طفلی یه نفس عمیق کشید نگو تو حالت خواب الو دگی رفته بوده توی سینه هام قایم شده اگه نمی زدمش کنار خفه شده بود از او ن روز به بعد اثلا دیگه وقتی خوابم میاد بغلش نمی کنم می ترسم 7 ماهش بود
من هم یکبار که تازه زایمان کرده بودم پسرم هم کنارم روی زمین خوابونده بودم بلند شدم که ذخترم رو بیدار کنم تا بره دستشویی پا گذاشتم روش خوب که اروم گذاشتم وروی شکمش نبود طفلک از خواب هم بیدار نشد یک ناله ای کرد تمام دستو پام لرزید ذیگه همیشه اونو بعد از شیر خوردن روی تختش می خوابونم
2706