2733
2734
عنوان

یه سوال در مورد بچه دار شدن

4266 بازدید | 71 پست
کسی بین شما هست که خودش و همسرش با هم توافق کرده باشن که هیچوقت بچه دار نشن؟؟ و اگه هست میشه دلیلتونو بگین؟ دیروز با زوجی برخورد داشتم که همچین عقیده ای داشتن و دلایل جالبی داشتن ..میخوام ببینم مثل این زوج وجود دارن یا اینا یک استثنا بودن؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
نسترن جون اولا میگفتن هیچ دلیل و قطعیتی نداره کههمه زنو شوهرها حتما بچه دار شن و این یه نگاه سنتی به این قضیه هست..بعد میگفتن اگه بچه ای بیاد دیگه تا اخر عمر تو پاگیر یه موجود دیگه هستی و این حس نگرانی و دغدغه های بچه که هر سال با بزرگ شدن بچه بزرگترم میشه تمومی نداره و همیشه گوشه ای از ذهنتو اشغال میکنه که نمیزاره به طور صد در صد از زندگیت لذت ببری...محدودیتهای زیادی میاره..دیگه مال خودت نیستی و همه زندگی باید با محوریت بچه تنظیم بشه . یه عالمه چیزای دیگه...البت یه جورایی حرفاشون منطقی به نظرم اومد ولی این تصمیم هم خودش یه شجاعت و اعتماد به نفس خاصی میطلبه
شما که بارداری چرا همچین حرفی میزنی فرانک جون؟!!!!ب
ه نظر من تمام دردسرهاش به یه خندش میارزه. من دو تا دارم و اگر خدا بخواد دو تا دیگه هم میخوام داشته باشم. حرف کسایی هم که بچه نمیخوان اصصصصصصصصلا نمیفهمم.
اره تا اخر عمر نمیخواد چیکار میکردم 800 کیلومترم از خانوادم دورم . مادرم نمیزاره جداشم سکته میکنه خسته شدم شب و روزم شده گریه . میرفت با یه زنی ازدواج میکرد که نازا بود منو چرا بدبخت کرد
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
2706