2737
2734
دوستان داخل ایران محصولی میشناسین که فاقد پارابن باشه؟؟؟منظورم برندهای ارایشی و بهداشتی اعم از ایرانی و خارجیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
بله این ماده ی نگهدارنده ی همه ی مواد آرایشی هست حتی توی کارخونجات کنسرو سازی هم استفادهمیشه. مثلا توی مام هم هست برا همین میگن بعداز اپیلاسیون استفاده نکنید من خودم یه تخقیق کوچیک دراین موردداشتم
من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
اینا مثل اکثر مواد نگهدارنده دارای حلقه ی بنزنی هستند و مشکوک به سرطان زایی. ولی من ندیدم هیچ ماده ی کارخونه ای بهداشتی فاقدش باشه. اگه هست منم می خوام بدونم
من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
دقیقا همینطوره..البته خطر سرطانزاییش صددرصد ثابت نشده بلکه احتمال میدن که ربط داشته باشه ...ولی من الان چند وقتیه خیلی ار برندهای ارایشی و بهداشتیو چک کردم همشون داشتن...واقعا اخه مگه میشه ادم محصولات بهداشتی و ارایشی مصرف نکنه اصلا؟؟
ببین حتی اگه پارابن نداشته باشه یه نگهدارنده ی دیگه داره وگرنه زود خراب میشه. و همهی نگهدارنده ها یه جورایی مشابه هم هستن. توی گنسروها نوشیدنیها رب و خیلی چیای دیگه هست حتی اگه نوشته باشه بدون نگهدارنده. من خودم تو یه کارخونه بودم که رو لیبل ننوشته ولی توش نگهدارنده میریختن. بهداشتم به جای اینکه خودش باید سمپل بگیره می گفت برا ما نمونه بفرستید تا آزمایش کنیم اونام یه تعداد بدون نگهدارنده درست میکردن برا بهداشت میفرستادن
2738
مثلا در موردپارابن یه چیزی ترجمه کرده بودم که باعث چروکیدگی پوست در طولانی مدت میشه در حالیکه تو مواد آرایشی ضد چروک هم هست. آدم نمیدونه چه کنه. ولی سعی کن تا جایی که میشه کمتر مواد آرایشی روی پوست بمونه.
نه بیخیال نه ولی کمتر استفاده کنیم .و مواد کارخونه ای مصرفشو کم کنیم الان هوا مواد غذا حتی امواج اطرافمون مضر هستن تا میشه دوری . میبینی چقدر بیماری زیاد شده؟موبایلمونو دور از خودمون بذاریم چه میدونم خیلی چزا
قربانت فعلا
عزیزم معمولا لوازم ارایشی شیمیایی مضرند لوازم ارایشی گیاهی مثل لومن فنلاند ارایشیش هم خاصیت دارویی داره
توسایت تکسو میتونی نمونه محصولاتش را ببینید
اگرهم سوالی داشتید با این شماره تماس بگیرید 09126384431
http:/www.aryacenter.persianblog.ir
فروش ویژه لباس کودک وکیف زنانه
2706