2737
2739
سلام دوستان
من یه خواستگار دارم شرایط خودش خوبه ،ولی من از خونوادش زیاد خوشم نیومده ،اخه هم سطح نیستیم ،به نظرتون چی کار کنم؟
عزیزم خانواده هم بلاخره تو ازدواج مهمن
چون یک عمرمیخوای با اونا نشستو برخاست کنی
فکراتو خوب بکن
من والا نمیدونم شرایطشون چه جوریه
باید از همه لحاظ بسنجی
تو تکراری نمیشی...من بهت وابسته تر میشم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده خیلی مهمتر از اونی ه که قبل از ازدواج فکر میکنی دوستم
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2742
من فک میکنم خوانواده مهمه اما باید خودشو ببینی اما اگه فاصلتون زیاده بیشتیر فک کن شاید اگه با ی نفر در سطح خودت ازدواج کنی خوشبخترشی اما خود طرف مهمتر اگه به وخودت میاد وشرایطش خوبه کیسه خوبیه بش فک کن
2740
اتفاقا از اون آدم هایی که خیلی اهل رفت و امد با خونواده هست تازه یه برادر دلره که 2 سال ازدواج کرده همش میگه ازدواج کنیم با برادرو و زن برادرم بریم این ور و اون ور

من خودم این قدر رابطه نزدیک رو نمی پسندم به نظرم آدم اگه یه فاصله ای رو نگه داره بعدا مشکل و سوتفاهم پیش نمی یاد

نظر شما پیه دوستان؟
2706