2737
2739

شماها که خارج کشور هستین میشه بگین چه کشوری‌ زندگی میکنین  و اونجا هم پسرا ختنه میشن یا نه.

انسانم‌ آرزوست.  

شرمنده

خواهشا. گذارش بزنید

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

امریکا هست فکر کنم ولی کشورهای اروپایی بعضی جاها اجازه نمیدن و عقیده دارن که تصمیمی هست که به خود بچه ربط داره و بعد بزرگسالی خواست انجام بده میده

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
امریکا هست فکر کنم ولی کشورهای اروپایی بعضی جاها اجازه نمیدن و عقیده دارن که تصمیمی هست که به خود بچ ...

آره منم ابن مطلب رو خوندم .ولی هنه حا اینطور نیست فک کنم .

چون آشنامون کلی منو تمسخر کرد که چرا ختنش کردی و اصلا خوب نیست.گفتم بابا ماکه ایرانیم خادجش هم ختنه میکنن چه برسه ب اینجا.گفت نه اصلا انجام نمیدن‌.برو تحقیق کن

انسانم‌ آرزوست.  
2738
آره منم ابن مطلب رو خوندم .ولی هنه حا اینطور نیست فک کنم . چون آشنامون کلی منو تمسخر کرد که چرا ختن ...

اره راست میگه دوستت بعضی کشورها درست نیست من خودمم خیلی خوشم نمیاد بچه ختنه بشه بنظرم تصمیمیه که خودش باید بگیره حالا اکثر مردم فکر میکنن چیزی هست که باید نجام بشه 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

حاهر من المان زندگی میکنه .بچه دار هم شد ختنه نکردن.خودم ترکیه هستم ختنه میکنن ولی خب شاید ختنه نشده هم باشه چون اجباری نیست.من دوستم بچشو ختنه نکرد ایران ثبت نام کرد معلم معاینه کرد دید ختنه نشده قبول نکرد.میگفت ثبت نام نمیکنن مدرسه.ولی خودم نی نی پسر توراه دارم ختنه نمیکنم

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده