2733
2734
سلام خانوما ان تی جنین من 2.6 بود و با اینکه ازمایش خونم screen negative بود حالا باید برم امینوسنتز شما میونید ممکنه به چه بیماری مربوط باشه؟ .درد داره؟چقدر باید استراحت کنم؟ جوابش خیلی طول میکشه؟ دارم دق میکنم.
خدایا شکرت 28 آبان ضحی کوچولو بهترین هدیه زندگیمو بهم دادی.
عزیزم
وقتی جواب سونوی ان تی مشکوک باشه و عددش از رنج مشخصی که باید باشه بیشتر باشه
پزشک برای اطمینان بیشتر میفرسته امینو سنتز
اونجا از مایع داخل کیسه اب نمون برمیدارن و اونو ازمایش میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درد داره بالاخره دوست من انجام داد فکرمیکم مربوط باشه به سندرم دان و بیماریهای ژنتیکی مادزادی

جوابشم 1/2 طول میکشه
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2731
ان تی نینی منم بالا بود اما چون زیر 15 هفته بودم cvs شدم و الحمدلله جوابش خوب بود . توکل کن به خدا .نگران نباش دعا کن انشاالله چیزی نیست
ابد والله یا زهرا ما ننسی حسینا

Lilypie First Birthday tickers
یکی دوهفته طول میکشه
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2738
++++++++++++++++++ فکرکن
2706