2733
2739
عنوان

پسر کم غذای یک مادر کارمند

422 بازدید | 36 پست
سلام پسر من الان 6 ماهش تموم شده . از پایان 5 ماهگی بهش فرنی دادم تف کرده . حریره دادم 1 قاشق خورده. سوپ دادم 1قاشق خورده یا تف کرده. شیر خشک نمیخوره و از شیشه شیر و پستونک بیزاره . فقط شیر خودمو میخوره و غذای سفره رو دوست داره منم به خاطر ادویه غذای خودمون نمیدم بهش . نمیدونم چکار کنم از 5/7 صبح تا 5/3 بعد از ظهر هیچی نمیخوره تا من برم خونه هر روز داره لاغر تر میشه کمک کنین چکار کنم؟ سرلاک بدم؟ چه نوعی ؟ شیر خشکی که خوشمزه و مقوی باشه معرفی کنین خواهش میکنم . از فکرش نمیتونم کار کنم
ارشک پسر طلای مامان , خدایا هزار بار شکر به خاطره این معجزه
سرلاک برنج بده. پسر منم یه مدت فرنی و اینا نمی خورد ولی سوپ رو خوب می خوره. سعی کن به غذا عادتش بدی.البته پسر منم غذای سفره رو دوست داره برای همین سوپش رو میارم سر سفره وقتی خودمون داریم غذا می خوریم به اونم سوپ میدم.
سرلاک بده عسل و سیب ،موز و گندم و گلابی شیر خشکم نان و بیمبوزانا عالیه البته نمیدونم بیمبوزانا اونجا گیر بیاد یا نه بهش پوره سیب زنینی بده با کره و شیر درست کن غذای سفره رو هم بده چربی روشو بگیر نترس چیزی نمیشه ..براش کته خیلییی شل و پخته و له شده بذار فرنی رو کمی بیشتر شیرین کن
من مامان یه شوالیه و پرنسس هستم ،،،خدایااا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پوره ها اماده هستن راحتم هست میتونی سیب زمینی و هویج و عدسم هم بذاری با هم بپزه و میکس کنی کره بزنی تا اون بد عنقی کنه و شما کوتاه بیایی و دست نگه داری بدتر میشه و کم کم از غذا دور میشه عوض کن غذاهارو ،همه رو میکس کن راحتره خوردنش نگران هیچی هم نباش من به پسرم از 4 ماهگی کمکی و غذا دادم ماشالله تو 8 ماهگی همه فکر میکردن 1 سالشه
من مامان یه شوالیه و پرنسس هستم ،،،خدایااا شکرت
2740
شیر خودم رو به هیچ وجه غیر از سینم نمیخوره هر دفعه کلی درد کشیدم و دوشیدم ولی ریخته شده دور
باور میکنین من از 6 صبح بیدار میشم براش حریره و سوپ تازه درست میکنم خودم دادرم مریض میشم ولی نمیخوره لاغر شده هر کی میبینه میگه یعنی اینقدر مشهوده
یعنی گرسنه می مونه تا تو بیای؟ آخه اگر کارمند هم نباشی و خونه بمونی باید از 6 ماهگی غذای کمکی رو شروع کنی. یعنی اینکه بالاخره بچه باید به غذا خوردن عادت کنه. بزار 5 شنبه و جمعه که خوت خونه ای با حوصله بهش غذا بده. انتظار هم نداشته باش بخوره سیر بشه و پا شه. پسر من وقتی غذا میخوره دو قاشق میخوره میره یه دور میزنه بازی میکنه باز میاد یه قاشق دیگه میخوره. باید با حوصله بهش غذا بدی.
حتما گرم میکنم عزیزم از این بابت خیالت راحت فقط سینه خودم حریره اماده قنچه خریدم نهایتا 2 قاشق مرغ با 1 سیب زمینی و یه هویچ کوچولو و 1قاشق برنج میپزم و میکس میکنم . کره و نمک هم میزنم ولی نهایتا 1 قاشق که نصفشم میده بیرون
2706