2737
2739
سلام دوستان عزیزم
لطفا در مورد این موضوع راهنمایی ام کنید...
وقتی مهمان منزلمان میاید یاخودمان میخواهیم مهمانی را ترک کنیم به شدت گریه میکند واقعا نمیدونم چه باید بکنم.
پسرم دوسال و سه ماهشه و تک فرزند است و در منزل با هم هستیم.(مهد نمیرود)
خیلی ناراحت میشویم وقتی مهمانی دعوتیم یا مهمان داریم چون میدانیم آخرش پسرمان اذیت میشود.
ممنونم از همفکری شما دوستان
وقتی میری مهمونی موقع برگشتن بهش بگو بپوش بریم برات به به بخرم شده یه بسته آدامس از سوپری براش بخر تا کم کم عادت کنه
تو خونه هم ببین چی دوست داره مثلا تخم مرغ شانسی چی ؟
بهش بگو بای بای کن تا برم بهت فلان چیز و بدم
باد که کاشتی منتظر باش ... باید توفان درو کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همه بچه ها این طورین
هر چی بزرگتر بشن بهتر میش
من یه مدته با پسرم حرف میزنم که پسر خوبی باش و خواستیم برگردیم گریه نکن تا همه دوستت داشته باشن و جایزه بهت بدن و...
خیلی بهتر شده
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
2742
خیلی ممنون از تمامی دوستان گلم اصلا انتظار نداشتم اینقدر زود جواب بگیرم واقعا سپاسگزارم
بهارک عزیز من همیشه زودتر از پسرم از خواب بیدار میشم تابه کارهای روزانه ام برسم تا وقتی بیدار شد باهاش بتونم بازی کنم. خیلی بازی میکنیم فکری و آموزشی و سرگرمی
با هم کیف میکنیم ولی وقتی در آن شرایط هستیم و میخواهیم تنها شویم حالش بد میشه
واقعا امیدوارم هر چه زودتر از سرش بیفته
2738
دقیقا امشب تو همین شرایط بودیم و به همین دلیله که تا الان بیدارم واقعا براش ناراحت شدم
روژان جان میخوام همین کارو بکنم بیشتر ببرمش پارک
کارگاه مادر و کودک هم از این هفته شروع میکنم انشااله
آیدا مامان آوا جان سلام
بله حتما
دکتربازی- قایم موشک- فوتبال- آشپزی- مکانیکی و کارواش-نظافت منزل به حالت بازی- بازی تقلیدی-شعرخواندن همراه هم- رقصیدن و کتاب خواندن
پسرم این بازیها رو خیلی زیاد دوست دارد در حین هر کدام از این بازیها مطالب آموزشی یادش میدم مثلا برای دکتربازی وسایل پزشکی براش خریدیم من دکتر میشم پسرم دو تا عروسک میاره که مریضن در حین معاینه میگم مثلا شکلات خورده گلوش درد میکنه؟ یا مسواک نزده بوی بد میده؟ خودش جیش داره میره توالت؟ و هر چیزی که میخوام به خودش بگم به مریضی که آورده میگم بعد یادش میدم از هر وسیله چطور استفاده کنه که رفتیم دکتر دیگه گریه نکنه و اینکه بره داروخانه دارو بخره و پول بده... برای فوتبال هم میزارم گل بزنه میگم چه فوتبالیست قهرمانی... قایم موشک هم باید فکر کنه جاهای جدید پیدا کنه... آشپزی هم با دوتا قابلمه و آب و قاشق غذا درست میکنیم... مکانیکی و کارواش هم یک ماشین بزرگ معمولی کادو آوردن براش اونو باز میکنیم و با آچار و پیچ گوشتی که براش خریدیم درستش میکنیم بعد توی حمام میشوریم و پول میده... بازی تقلیدی (یک دست بالا حالا یک پا بالا بعدش بخندیم بعد خودمون و قلقلک بدیم عقب عقب راه بریم بنشینیم گربه بشیم بپریم بالا یک دست روی یک چشم)... آخرش که خسته شده کتاب براش میخونم کتابهایی رو که دوست داره...
امیدوارم بتونیم وظیفمونو خوب ایفا کنیم موفق باشی عزیزدلم...
درنا جان نظر لطفته به نظرم باید اینطور بود چون بچه ی من تنهاست فعلا هم مهد زوده باید همبازی بشم براش که کارهای بیهوده نکنه امیدوارم هممون بتونیم مادر و پدرای خوبی برای بچه هامون باشیم.