2737
2734
سلام مامانا من تو هفته سی هستم چهارشنبه که رفتم چکاپ فشارم بالا بود 13.6 رو 9.5 دکترم رنگش پریده بود اورژانسی از ادرار دادم خداروشکر دفع پروتیین نداشتم ولی دکتر خیلی ترسید خودم هم خیلی ترسیدم تو یه مقطعی تو ابتدای ماه چهار این اتفاق برام افتاد ولی با رفتن به دکتر قلب و نوار و اکو و هولتر دکترم معتقد بودفشار نداری هر بار هم بعدش تو مطب 12.5 رو 8.5 بود با رعایت رژیم غذایی بی نمک و مصرف گریپ فروت...... تا چهارشنبه بچه ها خیلی نگرانم تو رو خدا اگه کسی بوده تجربه مشابه داشته و نی نی سالم بدنیا اومده بیاد و منو ار نگرانی دربیاره حالم خیلی بده وفکرهای بد مثل خوره تو وجودمه پسرم خیلی منتظر نی نی هست
دوسته خودم چهار ماه پیش زایمان کرد.هم فشارش بالا بود هم دفع پروتیین داشت. به شدت رژیم غذایی کم نمک رو رعایت کرد. در نهایت تو هفته 38دکترش سزارینش کرد. پسرش سالم و ماشالله 3کیلو بود. نگران نباش. استرس فشارو بالا میبره. دکترت از این به بعد بیشتر هواسش بهت هست. نهایت یک هفته زودتر سزارین میشی. در ضمن سعی کن هر شب فشارتو بگیری. اگه بالای 12بود سریع خودتو به زایشگاهه بیمارستانت برسون
منم تو هفته 35هستم. تو هفته 31 فشارم بالا بود و دفع پروتیین داشتم. با رعایت رژیم غذایی فشارمو کنترل کردم و دفع پروتیینم رو هن همینطور. منتها به گفته پزشکم باید هر شب فقط یه بار در کماله ارامش با دسته چپم فشارمو اندازه بگیرم. اگه بالای 12روی 8بود خودمو به بیمازستان برسونم. همینطور گفت که اگه دوبینی یا درد تو ناحیه کبد و معده داشتم یا اگه دچاره منگی و گیجی یا تپشه قلب شدم خودمو به بیمارستان برسونم. ولی خدا روشکر تاحالا که با رعایت رژیم غذایی این مشکلات برام پیش نیامده.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شقایق جون ممنونم عزیزم که جوابمو داری دکترم گفته روزی سه بار فشارتو بگیر واقا استرس زاست خوبه که بهت گفته یه بار بگیر بعد عزیزم من گفتم از هفته دوازده تا به امروز من لب به نمک نزدم همه غذاهام بی مزه هر روز دارم گریپ فروت میخورم سیر و آبغووره هم میخورم نون فقط سنگک میخواستم بدونم شما چه چیزای دیگه ای رو رعایت میکنین انشاا.. که همه نی نی ها سالم بدنیا بیان همینطور نی نی شما و من عزیزم چه جالب گفت با دست چپ فشارتو بگیر من همش با دست راست میگیرم علتشو میدونی بعد من فشار مینیمم بالا میره حالا از استرس هست یا چیز دیگه نمیدونم ولی فشار مینیمم تا 10.5 هم میره
صیا جون همه مواد غذایی کمی نمک دارن مثل نون. رب و ماست غیر از اون من چیزی اضافه نمیکنم حتی به برنج خیلی بی مزه هست ولی عادت میکنه آدم من از هفته دوازده تا به امروز دارم انجام میدم
شقایق جون تو هم هردوهفته از ادرار میدی و سونو میشی دکتر باز برای هفته دیگه برام آز نوشت راستی وزن نی نی خوبه و از قرص فشار استفاده نمیکنی من از همون ماه 4 دارم شبی یه آسپرین میخورم حالا امروز منو فرستاد دکتر قلب تا اگه لازمه داروی فشار رو شروع کنه
2740

سلام عزیزم. خیلی وقتا از استرس زیاد فشار خون بالا می ره. من هم خیلی استرس داشتم ولی خدا رو شکر مشکلی برام پیش نیومد. دختر خالمم چون خیلی توپول بود فشار خون گرفت دوران بارداریش. جفتمون هم پیش دکتر بیک زاده رفتیم. ولی من چون خیلی می ترسیدم از زایمان طبیعی همون زایمان سزارین کردم.

من دکتر غزاله موسوی زاده رو می شناسم خیلی کارش خوبه تشخیصش حرف نداره من دو بار سقط داشتم که ایشون فهمیدن از فشار خون بالامه و بار سوم با کمک ایشون تونستم بچه مو نگه دارم خدا خیرشون بده

صیا جون همه مواد غذایی کمی نمک دارن مثل نون. رب و ماست غیر از اون من چیزی اضافه نمیکنم حتی به برنج خ ...

کاش پیدات بشه و جوالمو بدی تو نمکو کلا وکلا حذف کرده بودی بچت خداروشکر مشکل تیرویید نداشت اصلا

اگر پاداشا بودم شک نکن صدای خنده ات را سرود ملی میکردم مادررررررر😚😚😚
2706