2733
2734
من واسه مراسم عروسی یکی از فامیل یه دامن راسته مشکی بلند خیلی شیک گرفتم که کناره ش سنگدوزی شده و یه چاک میخوره(همون کنار)
حالا نمیدونم چی بپوشم که بهش بیاد کت؟ بلوز ؟ چه رنگی باشه بهتره؟ میخوام پوشیده باشه ؟ چون مراسم مختلطه روسری یا شال هم میپوشم اونو چیکار کنم؟
تو رو خدا حتما راهنمایی کنید خیلی وقت ندارم خواهش میکنم......اینم بگم قدم بلنده و اندامم پر .......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم فکر نمی کنی اگه لباس یه سره بپوشی بهتر باشه؟ مثلا ماکسی؟
حالا که از این دامنه خوشت اومده بنظرم با یه بلوز سنگدوزی شده مشکی ستش کن آستینش کوتاه باشه و چسبون که در عین پوشیدگی ، تو تنت شق و رق وایسه.روسری یا شالتم رنگی انتخاب کن که خیلی سیاهپوش نشی می تونه براقم باشه که با لباسات ست شه سعی کن کوتاه باشه که جلوه لباستو نگیره.
وای خوش به حالت داری میری عروسی دل من لک زده واسه عروسی.خوش بگذره
مرکز ماساژ ریلکسی و لاغری بهمراه زیباسازی و جوانسازی پوست واقع در غرب تهران. شماره تماس: 09378849876
2738
پریسا جون به نظر من بهتره یک بلوز باهاش ست کنی
کت را من خیلی نمی پسندم
من هم مثل شما هستم و باید برای مراسم مختلط فکر شال و رو سری کنم
به نظرم اگر بتونی یک بلوز کارشده پیدا کنی برای دامنت شیک تره و برای سرت هم توصیه من شال حریر هست که مثل دستمال گردن دور گردنت ببندی هم تکون نمی خوره و هم شرک میه و هم جلوی لباست را نمی گسره
سعی کن شالت زمینه مشگی با طرهای رنگی باشه ولی خیلی شلوغ پلوغ نباشه که قشنگ نیست