2752
2734
عنوان

دوستان کمک تاثیر ماه گرفتگی بر روی جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 113544 بازدید | 225 پست

واقعا باور نکردنیه این حجم تاپیک درمورد ماه گرفتگی و خرافات توی قرن 21 سال 2018.یعنی کسی اینترنت استفاده میکنه گوشی هوشمند داره بازم  این چرندیات و  باور داره؟😮الان همه میدونیم از نظر علمی چرا ماه گرفتگی اتفاق می‌افتد بعد ربطش از نظرعلمی به بچه تو شکم مادر چیه؟دلیل علمی و منطقی میتونین پیدا کنین؟حرف این و اون و هر بی سوادیو  باور نکنین.

من اعتقاد داشتم به اینکه لکه میفته دیشب خیلی رعایت کردم تا اینکه ساعت ۱ و ۲۰ دقه یه ماشین با صدای وحشتناکی از کوچه رد شد همه از خواب پریدیم بچم تکونای شدید میخورد حواسم نبود با دو تا دست تقریبا ۱۰ ثانیه شکمم را لمس کردم واقعا نگرانم ....😣😣😣😣

یارب نظر تو برنگردد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا خانوما ازشمابعیده ب همچین چیزایی اعتقاد داشته باشین. سرپسرم بارداربو م همه میگفتن نباید بری امامزاده زیارت چون نشونه میزاره روبچه شاید توصورتش باشه و... ولی من قبول نکردم ورفتم وقتی بچه ب دنیا اومد کلی توصورتش لک قرمزبود همه گفتن دیدی نشونه گذاشت.پسرم تاسه ماهگی همه لکاش پاک شدن😅😅😆😆منم گفتم دیدین خرافاته

2731
من دیشب تو حیاط خ.ابیده بودم تا خوده صبحم ماهو نگاه کردم.ایناهمش چرت وپرته😊اگه چیزی بود حداقل حدیثی ...

اگر بارداری این حجم از شجاعتت رو تحسین میکنم 

واقعا دست مریزاد 👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

اگر بارداری این حجم از شجاعتت رو تحسین میکنم  واقعا دست مریزاد 👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

من فک کردم پریشبه تا صبح نخوابیدم تا ماهو ببینم فهمیدم دیشبه از ساعت 12تا 3صبح ماهو فقط نگاه کردم اون آخرش چنان قذمز شد وبعدکم کم هاله رفت کنار ورنگش مثل قبل شد وبعدم رفت زیر ابر😄😄😄من خودم رو شکمم دارم به ماه گرفتگی کوچولو بابامم داره عموهامم دارن ارثیه.

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍

یااااااخدااااا اینا چیه اخه باور کردین ...... خرافاته ....من که باور ندارم 

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  
فقط نباید به شکم دست زد یا به هیچ جای بدن نباید دست زد؟

من پارسال باردار بودم ماه گرفتگی شد من رفتم بیرون قشنگ ماه تماشا کردم دستمم رو شکمم بود اصلا نمیدونستم پدرمادرمم کنارم بودن هیچی نگفتن بعد چند دقیقه گفتن ها میگن فلانی میشه دیگه اینقدر نگران شدم تو سایت همه میگفتن خرافات تو بین مردم میگفتن ن راسته خلاصه تا روز زایمان این نگرانی داشتم اما وقتی پسرم اومد روی باسنش ماه گرفتگی بود هنوزهم هست اما جای مهمی نیست 😁

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏

توروخدا از اين خرافات دست بردارين تا كي بايد انقد جهل و ناداني داشته باشيم آخه اين همه بلا سرمون مياد همش قهر خداست بخلطر اين عقايد الكي و بي اساس، لكه بدن بچه فقط بخاطر ترس مادره بارداره كه هرجايي ممكنه بيوفته، هروقت ترسيدين حتما يه چيز شيرين بخورين رفع ميكن اين واكنش شيمياييشه..... گريه م ميگيره از اين حجم عظيم خرافات و عقايد پوچ، عقل و منطق و علم رو اساس زندگيتون قرار بدين شايد خداهم باهامون آشتي كنه

من امروز سزارین دارم بچم دنیا بیاد میام میگم خرافات بوده یا ن آخه چند بار اتفاقی دستم خورده و...

عزیزم انشاالله زایمانت راحت باشه و نی نیت صحیحو سالم بدون هیچ لکی بغل بگیری 😍😍

جدا خبرم بده ک چی شد؟؟

شادی جون نگرانم کردی اخه من تو بارداریم دوبار جگرخوردم یعنی نینیم ماه گرفتگی پیدا میکنه

جگر در بارداری خطرناکه به خاطر ویتامین آ زیادی که داره

کلا هر چیزی که ویتامن آ داره مثل جگر و هویج نباید مصرف کنی شاید باعث نقص مادر زادی بشه

حالا نگران نباش از این به بعد  رعایت کن

2706