2733
2734
عنوان

یه تصمیم مهم برای زندگی

1185 بازدید | 30 پست
بچه ها ما یه مقدار پول داریم. دو تا کار می تونیم بکنیم

1-بریم یه خونه بزرگتر و بهتر رو رهن کنیم. طوری که مهمون میاد خونمون ابرومند باشه.خودمون هم راحتتر زندگی کنیم.

2- پولمون رو بذاریم بانک مسکن و بقیه اش رو هم یه بانک دیگه.تا یه سال دیگه 25 ملیونی وام بگیریم. بعد حسابی خودمون رو تا سال دیگه بچلونیم تا اگه قیمت ملک خیلی بالا نرفته باشه یه خونه 40-45 متری بخریم و تا 12 سال هم قسط بدیم. شوهرم هم کارش طوری نیست که فکر کنم شرایط ممکنه یهو برامون بهتر بشه.یعنی تا مدتها باید توی اون خونه کوچیک زندگی کنیم . البته از خودمون.

من تو این تصمیم گیری موندم ممکنه کمکم کنید؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

صد در صد دومی
مهمونی که بخواد برای شکل وقیافه خونه ات بیاد بهتره که نیاد آرامش خودت و شوهرت مهمتره همش استرس صابخونه بالا رفتن کرایه ها اسباب کشی رو تحمل کنین که چی بعدا هم هر چند سال که قسط بدی عوضش خونه دار شدی نه اینکه پولتو دو دستس داده باشی به صاحبخونه
تازه خونه هم که خریدین انشا...دستتون بازتر شد اونجارو میدین رهن یه پولی میزارین روش میرین یه جای بهتر میشینین اگر یه برنامه ریزی صحیح داشته باشین میتونین
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2742
دومی بهتره گلم ،هرچی باشه خونه خودتونه،اونجوری که رهن کنی ممکنه جات بزرگتر و بهتر باشه اما تا آخر عمرت اجاره نشینی،قیمتها هم که هر روز میره بالا.
بعد هم خدا بزرگه چند سال بگذره میتونین بزرگترشو بگیرین.
البته این نظر منه
بنظر من فعلا همونجایی که هستید رو بشین و پولات رو بزار بانک تا با شرایطی که گفتی یه جای حتی کوچک هم بخری ، بعدش شاید بتونی اونجا رو بدی اجاره و خودت جای بهتر از اون بشینی ، به هرحال یه خونه زیر سرت داری و شانست رو هم امتحان کردی برای خونه خریدن و اگر دیدی بعد یکسال نمی شه هیچ جوره ، همون کار اول و بکن برای راه اول هیچ وقت دیر نیست
2740
به نظر من 100 درصد دومی
ادم تو خونه هودش پاشو راحت دراز میکنه
یه مقدار سختی میکشی ولی تا اخر عمر راحتی دیگه....
با سختی صاحب خونه شدن بهتر از مستاجری هست.........
شک نکن دومی.....بعدا دعاشو به جون بچه ها هم میکنی.....
سلام مسلماً دومی
چقدر می تونی روی وامها بزارین ؟
می تونی اوراق مسکن و از طریق کارگزاری که حدود 3 میلیون می شه بخری 20 تومن وام بگیری و از طریق بانک خصوصی بدون سپرده یه وام با درصد بالا بگیری که نیازی نباشه یک سال صبر کنی چون مملکت ما هیچ چیزش ملوم نیست
❤❤❤❤
خونه بخر چون شرایط هرسال داره بدتر میشه تاکی میخوای اسباب کشی کنی بعد هم سال دیگه که بخوای جاتون رو عوض کنی میری بنگاه میبینی رهن واجاره چند برابر شده وپول شما بی ارزشه -پولت رو بانک مسکن نزار از وامهای صندوق های قرض الحسنه استفاده کنی بهتره بانک مسکن سودش زیاد وطولانی مدته
بانک مهر -انصار اینها وامهای خوبی میدن من اگه برمیگشتم به عقب وام مسکن نمیگرفتم
تازه من میگم اگر پولت به تهران نرسید یه شهرستان خونه بخر بعد اونجا رو بده رهن یه پولی بزار روش تهران مستاجری کن با این قیمت ها که اینجوری داره میره بالا هر جوری هست یه خونه کوچولو هر جا هم شده برای خودتون دست و پا کن
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
گلم باید یه کد سهامداری بگیری که با کارت ملی و شناسنامه این کار رو می کنن حدود 48 ساعت طول می کشه بعد ازطریق یکی ازکارگزاریهای بورس می تونی اقدام به خرید اوراق کنی قیمتش روزانه تغییر می کنه برو تو سایت http://www.tsetmc.com/Loader.aspx
قیمتا دستت می یاد
از طریق یکی از موسسات خصوصی هم مثل ثامن الائمه با 25 % یه وام بگیری
❤❤❤❤
2706