2733
2739
عنوان

دکتر جهانگیر قربانی

4446 بازدید | 13 پست

من تو خواب خیلی خروپف می کنم. میخوام درمانش کنم. بهم دکتر جهانگیر قربانی رو معرفی کردند. کسی ایشون میشناسه؟

واقعا خروپف کردن درمان پذیر؟

شوهرم خر و پف زیاد می کرد و خیلی اذیت می شدیم . توو اینترنت سرچ کردم و دکتر قربانی رو پیدا کردم چند جلسه رفت پیشش و درمان شد. کلی دعاش کردیم هر دوتامون راحت شدیم و البته من بیشتر دیگه شبا نمی تونستم راحت بخوابم این ادرس سایت دکتر قربانی خیلی دکتر خوبیه خداییش http://drghorbani.net/

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من واسه سرگیجم رفتم پیشش. گوشم عفونت کرده بود به تشخیص دکتر قربانی متوجه شدم تعادل بدنم به خاطر اون بهم خورده. کلی دکتر رفتم نفهمیدن آخر سر پیش دکتر قربانی رفتم تشخیص داد. خیلی اعتقاد دارم بهش. الانم تو بیمارستان مسیح دانشوری تو داراباده.

2728
همه اش تبلیییغغغغغ!!!!

من نمیدونم اینا الان تبلیغه یا نه ولی به نظرم باز خوبه که دکترای خوب  رو معرفی می کنند . خود من  برای جراحی لوزه، پسرمو بردم پیشش خیللی هم کارش خوب بود و اصللا پسرم بعد از جراحی درد نکشید خدا خیرش بده همیشه دعاشون میکنم 

من نمیدونم اینا الان تبلیغه یا نه ولی به نظرم باز خوبه که دکترای خوب  رو معرفی می کنند . خود من ...

پسر عمه شوهر من سرطان حنجره گرفته بود بنده خدا

رفت پیش همین دکتره . خدا خیرش بده جوون مردم خوب شد . البته کلی دوا و درمونش طول کشید ولی جواب داد  . هم به موقع تشخیص داد هم درمانش خوب بود

2738
شوهرم خر و پف زیاد می کرد و خیلی اذیت می شدیم . توو اینترنت سرچ کردم و دکتر قربانی رو پیدا کردم چن ...

سلام ببخشید مشکل شوهر شما با عمل برطرف شد؟

خدایا سپاسگزارم از لطف بیکرانت خدایا شکرت خدایا راضیم به رضای تو ، مادر شدن قشنگترین معجزه خداست منو بی نصیب نکن، الهی همه منتظرا صاحب اولاد سالم و صالح بشن الهی آمین❤🙏🤰🤱

[QUOTE=157006724]واقعا متاسفم براتون که بخاطر پول الکی تبلیغ میکنین[/QUOدکار خوبی نیس دکتر قربانی؟ من واقعا مشکل خروپف دارم خواهش میکنم اگه تبلیغات کاذبه بهم‌بگید

خدایا سپاسگزارم از لطف بیکرانت خدایا شکرت خدایا راضیم به رضای تو ، مادر شدن قشنگترین معجزه خداست منو بی نصیب نکن، الهی همه منتظرا صاحب اولاد سالم و صالح بشن الهی آمین❤🙏🤰🤱
[QUOTE=157006724]واقعا متاسفم براتون که بخاطر پول الکی تبلیغ میکنین[/QUOدکار خوبی نیس دکتر قربانی؟ م ...

عزیزم این خانم اکثر تاپیکای مخصوص ب گلو واینا تبلیغ کرده

متاسفانه دکترخوبی نمیشناسم معرفی کنم😣

من می‌خوام برای عمل بینی پیش دکتر جهانگیر قربانی برم کسی پیش  ایشون عمل کردن؟ شنیدم دکتر خوبی هستن می‌خوام مطمئن شم.تو بیمارستان مسیح خودشون عمل میکنن یا دستیارشون.کسی اطلاع داره لطفاً صادقانه جواب بده🌹

من می‌خوام برای عمل بینی پیش دکتر جهانگیر قربانی برم کسی پیش  ایشون عمل کردن؟ شنیدم دکتر خوبی ه ...

دكتري كه خوب باشه نيازي به دروغگويي و تبليغات با اكانت هاي فيك تو ني ني سايت نداره،خيلي مراقب باش كه گول تبليغات بازارياب ها و منشي هاي دكترا رو نخوري

خوشبختي يعني بودن كنار كسايي كه عاشقانه دوستشون داري❤️