2733
2734
عنوان

مداحي جديد و قشنگ چي شنيديد اخيرا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها من خودم چيزايي كه خيلي دوس دارم رو با شما هم شير مي كنم

https://www.aparat.com/v/V8pgQ/شور_%28مولانا_ابالفضل_..._%29_شـب_تاســـوعا_با 

https://www.aparat.com/v/1lNGL/محرم_آمد_با_نوای_سوزناک_حاج_میثم_مطیعی

دقيقا چيز خاصي رو نشون ميده عزيزم! البته كه توضيحش واجب نيست. العاقل بالاشاره!

دیدی گفتم🙄

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
دیدی گفتم🙄

بله عزيزم، همين تعصب هاي الكي و خشك خالي پدر ملتو درآورده ديگه! من هميشه ميگم اعتقادات مثل مسواك شخصي مي مونه كاش ياد بگيريم تو دهن همديگه فرو نكنيم.. 

دقيقا چيز خاصي رو نشون ميده عزيزم! البته كه توضيحش واجب نيست. العاقل بالاشاره!

دقیقا میدونم چی رو نشون میده و صد البته ک تو نی نینی سایت خیلی مهمه و این نشونه باکلاسی نیست

مینا قری هستم
دقیقا میدونم چی رو نشون میده و صد البته ک تو نی نینی سایت خیلی مهمه و این نشونه باکلاسی نیست

اعتقادات هرکس چ ربطی ب کلاس داره؟!

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
اعتقادات هرکس چ ربطی ب کلاس داره؟!

اتفاقا کسی اعتقاداتشو جار نمیزنه . اینایی ک فکر میکنن با این باکلاس میشن اینجوری میگن . کسی ک اعتقاد مداره اصلا نمیگه من مذهبی نیستم . ک چی مثلا . باشی یا نباشی واسه کی مهمه . هرکسی هرجور میخواد باشهتو ب کسی ربطی نداره . ولی تو این سایت فکر میکنن بگن من مذهبی نیستم من خداروک قبول ندارم من فلانم یعنی باکلاس . بابا اعتقاداتتونو واسه خودتون نگه دارید کسی نمیخواد بدونه

مینا قری هستم
2706