2752
2734
عنوان

بارداری

190 بازدید | 47 پست

سلام خانوما میشه بیایین و راهنماییم کنید

من باردارم الانم هفته۳۵ام چکارایی باید تا زایمانم انجام بدم؟میخام مامای خصوصی بگیرم .قبلش میرن بیمارستان و پرنده تشکیل میدن یاچی؟

مگه تا الان ماما نداشتی؟ 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مگه تا الان ماما نداشتی؟ 

منم ندارم

پیش دکتر میرم هر ماه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
بچه هاحالت تهوع شدید دارم؟ ولی بالا نمیارم چی بخورم بهترشم

از بین قرصا ک دمیترون بخور یا آمپول ب شش بزن. از نظر سنتی هم میگن دم کرده زنجفیل یا سیرابی یا لیمو تازه اینا خوب می‌کنه

ولی برا من هیچ کدوم فایده نداشت. دیشب شام نخوردم امروز هم صبحانه. ناهار هم خیلی دوست داشتم سه تا قاشقق ک خوردم تهوع گرفتم

تازه الان تو ماه چهار هستم و تهوعم بهتر شده مثلا

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

هنوز بیمارستان انتخاب نکردی من ۳۶ هفته دکترمو عوض کردم چون راهش دور بود هیچ بیمارستانی من قبول نکرد رفتم دولتی برا طبیعی بعد ۶ ساعت نه دردم گرفت نه دهنه رحم باز شد کیسه ابو پاره کردن دیدن ضربان قلب بچه اومده پایین سزارین کردن

در زمانه ای که همه دروغ می گوییند بهترین کار سکوت است 😔🤐
میگن ک خیلی خوبه هزینش الان تو شهر ما ۲۰۰تومنه ۸ساعت پیشته باتو توی اتاق وکلا کمکت میکنه

اینو که تو بیمارستانا هست برا من دوتا بودن حتی یه لحظه هم تنهام نمی زاشتن هی ماساژ می دادن منو 

در زمانه ای که همه دروغ می گوییند بهترین کار سکوت است 😔🤐
هنوز بیمارستان انتخاب نکردی من ۳۶ هفته دکترمو عوض کردم چون راهش دور بود هیچ بیمارستانی من قبول نکرد ...

همونو دارم میپرسم دیگه.مگه ازالان بیمارستان انتخاب میکنن؟میرن اونجا چی میگن .من دکترم اون بیمارستان دولتی ک میخام برم نمیاد کلا 

2706