2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خواهرم برو دکتر پوست انقد کاربرای نی نی سایتو جدی نگیر آدم همه سوالاشون که اینجا نمیپرسه الان یه عده میان میگن بدبخت سرطان داری 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2740
اخه شنیدم گل مژه فوقش ۱هفته خوب میشه این الان ۱ماهه هست

دکتر رفتی ؟

شاید عارضه پوستی هست . ولی نگران نباش مامان منم اینجوری شد ی پماد داد بهش استفاده کرد خوب شد . ولی حتما حتما یا دکتر چشم برو یا برو داروخونه بگو بهت ی دارو بدن ک خوب شه❤

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
خواهرم برو دکتر پوست انقد کاربرای نی نی سایتو جدی نگیر آدم همه سوالاشون که اینجا نمیپرسه الان یه عده ...

☹☹☹☹😐😐😐😐😐دکترپوست برم یاچشم پزشک

غیراز🌙،❤ازعالم وآدم کندم...
☹☹☹☹😐😐😐😐😐دکترپوست برم یاچشم پزشک

مگه رو پوستت نیست؟ من چه میدونم هرجاییت مشکل داره برو دکتر همون

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706