2733
2739
سلام به همه دوستای گلم.من حدود یک هفته است که به خاطر بارداری پوچ تو هفته 8 سقط کردم.از اونجا که دلم شدیدا نی نی میخواد میخوام این 3ماه هرچه زودتر بگذره تا بتونم دوباره اقدام کنم. اگه کسی این شرایط رو داره خیلی خوشحال میشم که باهم در ارتباط باشیم و این روزهای سخت را تا نی نی دار شدن درکنارهم باشیم.

دوستای گل تاپیک:
ساناز.......................سقط بخاطربارداری پوچ.......................................اقدام مجدد ازشهریور
مامان یاسی..............سقط خودبخود..................................................اقدام مجدد ازخرداد
مریم.......................سقط بخاطر بارداری پوچ
نارین........................سقط خودبخود................................................اقدام مجدد ازشهریور
مامان نیلو..................دوسقط .........................................................اقدام مجدد از اردیبهشت
مامان منتظر.................سقط
نازی..........................سقط بخاطر عامل عفونی درخون
پری..........................سقط
نعیمه........................سقط بخاطر بارداری پوچ........................................اقدام مجدد شروع شده
سارا.........................سقط بخاطر بارداری پوچ.
یاس.........................سقط
مامان مرضیه................سقط بخاطر ازکار افتادن قلب جنین.............................اقدام مجدد ازتیر
آناهید........................سقط بخاطر بارداری پوچ
ماندگار........................سقط در هفته31...............................................اقدام مجدد ازشهریور
کاملیا.........................سقط یک روز قبل از وقت سزارین بخاطر دفع مدفوع جنین....اقدام مجدد ازخرداد
نی نی بیا....................سقط بخاطر بارداری پوچ
رها............................سقط در هفته 6
یاس..........................سقط بخاطر بارداری پوچم .......................................اقدام از فروردین
ونوس.........................سقط در هفته31 ..............................................اقدام از شهریور
مریم 1413...................هفته 38 مرده بدنیا اومدن نی نی..................................
مامی.........................سقط در هفته 11 عدم رشدجنین از 8هفتگی................اقدام مجدد از شهریور
سلام عزیزم منم نجربه شما را داشتم نی نی را با اینکه قلب داشت و همه چی خوب پیش میرفت تو هفته 8 سقط خود به خود کردم و 3 ماهم تموم شده این ماه دکتر بهم قرص لترزول و آمپول hcg داد که زودتر باردار شم استفاده کردم حالا باید تا آخر ماه صبر کنم ببینم چی میشه به امید خدا
سلام مامان یاسی جون.خیلی از آشناییت خوشحالم.امیدوارم این ماه خدا بهت یه نی نی خوب و سالم بده...
خوش به حالت که این 3ماهت تموم شده....من احساس میکنم نمیتونم 3ماه تحمل کنم...کاش خدا بهم صبربده که این سه ماه تحمل بشه و تموم بشه.فکرکنم تو اسفند ماه سقط داشتی؟درسته؟ من 10 خرداد و باید تا شهریور صبرکنم.
برات دعا میکنم همین ماه نی نی دار بشی عزیزم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام دوس جونا منم توی فروردین کورتاژ شدم بارداریم پوچ بوددکترم گفت بعد از 40 روز می تونم اقدام کنم به امید خدا می خوام از این ماه شروع کنم
من رویایی دارم رویای آزادی رویای یک رقصه بی وقفه از شادی
من رویایی دارم رویای رنگانگ رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
سلام مریم جون عزیزم خیلی خوش اومدی...وای چه خبر خوبی دادی.دکترت کیه؟دکترمن گفت باید 3ماه صبرکنی..تحمل سه ماه برام سخته..

مریم جون تو چند ماهگی سقط داشتی؟ بعد کورتاژ پری هات منظم بود؟
انشاالله همین ماه اول اقدام یه بارداری موفق داشته باشی...
سلام نارین جون عزیزم منم دقیقا شرایط تو رو دارم...چرا سقط شد؟بارداریت پوچ بود؟واسه من پوچ بود..

غصه نخور عزیزم.انشالا و به امید خدا و با کمک و همدردی باهم این دوران رو بخوبی پشت سرمیذاریم و سه ماه دیگه خدا بخواد نی نی دار میشیم.دکترمن گفت سقط تو بارداری اول طبیعیه و جای نگرانی نیست.من خیلی هارو میشناسم که بار اول سقط داشتن ولی الان نی نی های خوبی دارن..توکل بخدا..من مطمئنم خدا تنهامون نمیذاره.

سعی کن قوی باشی خانومی..
2740
نه عزیزم.واسه من 8هفته شده بود و خود بخود سقط نشد واسه همین دکترم کورتازژم کرد.من 5شنبه پیش کورتاژداشتم.بعدش خونریزیم خیلی کم بود.یکی دو روز بود که فقط لکه بینی داشتم.امروزم که دیگه تموم شده..
دکتر به من گفت دوهفته خونریزی طبیعیه.

واسه من پوچ بود:blighted ovum میگن شایعه و معمولا یک بار اتفاق میفته... توهم سعی کن قوی باشی تا بتونی زود زود دوباره باردار بشی.

الان ازهمه مهمتر واسه ما اینه که روحیه خودمونو خوب نگه داریم و به تغذیمون برسیم تا انشالا همون سه ماه دیگه دوباره یه بارداری خوب و سالم داشته باشیم...

خدایا به همه ما کمک کن...آمین...
سلام دوستان

منم یه دختر 12 ساله دارم شهریور پارسال یه حاملگی خارج رحمی داشتم و تو هفته 7 لاپاروسکوپی شدم دکتر گفت تا 3 ماه صبر کن ولی من 5 ماه صبر کردم و اسفند اقدام کردم اینم بگم پری های من خیلی منظمه همون ماه روز 28 پری که نشدم رفتم آز دادم گفتن تیتر خیلی پایینه یا بازم خارج رحمیه یا نطفه خیلی ضعیفه و سقط میشه یه هفته بعد به طور عادی و هیچ دردی پری شدم و باز 3 ماه منتظر شدم از ماه قبل اقدام کردم امروز هم روز 27 هستم ولی خبری از علائم پری نیست نمیدونم چی میشه .تو رو خدا برام دعا کنین چون دیگه اعصاب این دکتر و اون سونو رو ندارم

خدا به حق این ماه عزیز به هممون کمک کنه
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم
مامان نیلو جون عزیزم...من حتما برات دعا میکنم..انشالا فردا پس فردا خبر خوب بارداریت رو میشنویم...عزیزم تو این 12 سال خودت دیگه نی نی نمیخواستی؟

هممون یه جورایی منتظریم...منم منتظرم این سه ماهه زودتر بگذره تا واسه بارداری اقدام کنم...ماه رجب میگن واسه برآورده شدن دعاها خیلی خوبه..انشالا حاجت میگیری عزیزم..توکل بخدا...خبری شد زود زود به ما خبر بده و شادمون کن خانومی..
2706