2737
2739
دوستان من کلی فایل روی فلشم ریختم دیروز ورد و پی دی اف پایان نامم ومقاله و...... الان دیدم به کل فلش باز نمیشه و به صورت shurt cut شده و ارور میده یعنی اطلاعاتم پریدههههههههه چکار کنم زنگ زدم به اون خانومه که برام پرینت گرفت گفتش فردا بیار ببینم میتونم درست کنم ولی میترسم درست نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فلش شما ویروسی شده
اصولا این ویروس اطلاعات رو مخفی میکنه و ظاهر رو بصورت شورتکات در میاره
اطلاعات شما داخل فلش هست اگه فلش رو از هیدن خارج کنی حتما توی پوشه‌هایی خواهی دیدشون.
از فروشگاه من دیدن کنید avashop.esam.ir
2742
عزیزم اطلاعات مهمت رو همیشه توی ایمیلت داشته باش مثلا یا واسه خودت ایمیل کن که توی قسمت draft یا sent ذخیره بشه که همیشه داشته باشیش
سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!
مرسی دوستان ببخشید کار پیش اومد رفتم
آخه دیروز تازه من اصلاحات نهایی را انجام دادم و بردم که برام پرینت بگیره و بدم برا صحافی فایلهای قبلش را دارم روی کامپیوتر ولی اونا کاملتر بود حالا فردا ببرم پیش خانومه ببینم میتونه درستش کنه اصلا خود فلش shurt cut شده باز نمیشه که فایلهاش دیده بشه یعنی امکان درست شده هست؟؟؟؟؟
حق با نازنینه اطلاعات فقط مخفی سیستمی شده
برا باز کردنش فلشت رو باز کن، بالا برو رو تولز، و آپشن رو بزن، بعد از سریرگ viewهمه ی تیک های قسمت hidden files and folders رو بردار
تو فلشت یه درایو کمرنگ ظاهر میشه که وسایلت اون تو هستش

اگه ویندوزت سونه:
فلش رو باز کن بهد آلت رو بزن تا منوی بالا ظاهر بشه بعد برو رو تولز و فولدر آپشن رو بزن و ادامش مثل قبلیه
خدا جون شکر، عاشقتم   
برا باز کردنش فلشت رو باز کن، بالا برو رو tools، و options...رو بزن، بعد از سریرگ viewهمه ی تیک های قسمت hidden files and folders رو بردار

اگه ویندوزت سونه:
فلش رو باز کن بعد Alt رو بزن تا منوی بالا ظاهر بشه بعد برو رو tools و folder options رو بزن و ادامش مثل قبلیه
خدا جون شکر، عاشقتم   
2740
برا باز کردنش فلشت رو باز کن، بالا برو رو tools، و options...رو بزن، بعد از سریرگ viewهمه ی تیک های قسمت hidden files and folders رو بردار

اگه ویندوزت سونه:
فلش رو باز کن بعد Alt رو بزن تا منوی بالا ظاهر بشه بعد برو رو tools و folder options رو بزن و ادامش مثل قبلیه

خدا جون شکر، عاشقتم   
2706