2733
2734
عنوان

کسی از خواف هست؟؟؟

3440 بازدید | 43 پست

میخوام بدونم چطور شهری هست؟

وسایل نقلیه ش برای رفتن به شهرای اطراف و بقیه استان ها چیاس؟

مدارسش در چه حد هستن؟

برا کودکان  کلاس موسیقی و I math  داره ؟

سطح موسسات زبانش چطوره؟

در نهایت یه رستوران  خوب تو خواف بهم معرفی کنید؟‌

استند اسم و عدد و اکسسوری کودک گیفت تولد با قیمت مناسب برای دیدن نمونه ها پیام دهید 0۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴

میخوای اونجازندگی کنیدخواف سنگان

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

بیشترشون دینشون سنی هست قطارخواف داره 

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

شوهرتون مهندس هستن

خواهر زاده ام سنگان

شوهرش تومعدن پارسیان سرکار

اره .‌شما اونجایی؟

شمااهل کجاین

2740

شهر خواف ی جای خشکه یعنی هیچ سرسبزی نداره شهر کوچیکیه فک نکنم همچین کلاسایی داشته باشه اب و هوای فوق العاده گرم و همش هم طوفانی رستوراناش هم دوتاشو رفتیم مرغش انگار کاه میخوری 

شهر خواف ی جای خشکه یعنی هیچ سرسبزی نداره شهر کوچیکیه فک نکنم همچین کلاسایی داشته باشه اب و هوای فوق ...

عزیزم کی گفته یه جای خشکه...نمیدونید لطفا نظر ندید

عُمرِ گران میگذرد خواهی نخواهی🎵سعی برآن کن نرود رو به تباهی🎵مطلب دل را طلب از سوی خدا کن🎵زان که بُوَد رحمتِ او لایَتَناهی😊
شهر خواف ی جای خشکه یعنی هیچ سرسبزی نداره شهر کوچیکیه فک نکنم همچین کلاسایی داشته باشه اب و هوای فوق ...

درضمن هم کلاس زبان داره هم موسیقی و...

عُمرِ گران میگذرد خواهی نخواهی🎵سعی برآن کن نرود رو به تباهی🎵مطلب دل را طلب از سوی خدا کن🎵زان که بُوَد رحمتِ او لایَتَناهی😊
شمااهل کجاین

من اهل کردستانم همسرم قم .

با مذهب مشکلی ندارم‌.

با همه دین‌ها مذهب ها دوستم و دوستای زیادی  دارم‌.

بیشتر سوال برام وضعیت آموزشی و زندگی اونجاس

استند اسم و عدد و اکسسوری کودک گیفت تولد با قیمت مناسب برای دیدن نمونه ها پیام دهید 0۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴
2706