2733
2734

من‌خیلی کم‌خوردم دخترم‌حساسیتی نداشت

یه مدته نبود نمیدونم الان هست یا نه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من واسه بارداري بچه اولم خوردم،حساسيت شديد غذايي داره،الان باردارم و به هيچ وجه ديگه تو اين بارداريم نميخورم،احتمالش هست به خاطر ليدي ميل پسرم الرژي گرفته باشه

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
من از ماه هفت بارداریم میخوردم بچم حساسیت نداره ولی کولیک داره نمیدونم به اون ربط داره یا نه

عزيزم بايد بزرگتر شه تا متوجه بشي حساسيت داره يا نه

چی بخورم به جاش اگه پیدا نشه    

مگه بچه وزنش کمه؟؟؟ 

برا شیردهی مکمل هست از الان نگران‌نباش

الان کباب و این چیزا بخور

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2740
من واسه بارداري بچه اولم خوردم،حساسيت شديد غذايي داره،الان باردارم و به هيچ وجه ديگه تو اين بارداريم ...

مثلا به چه غذاهایی حساسیت داره؟

اللّهم صل علی محمد و آل محمد
مگه بچه وزنش کمه؟؟؟  برا شیردهی مکمل هست از الان نگران‌نباش الان کباب و این چیزا بخور

شنبه سونو وزن دارم به امید خدا.شکمم خیییلی کوچیکه .انگار از هفت ماه به بعد دیگه رشد نکرده.واسه همین میترسم دکتر بنویسه برام.میگم اگه واقعا حساسیت زا هستش بهش بگم یه چیز دیگه بده.یه بار تو هفت ماهگی بهم حریره بادوم داد6 بسته.

اللّهم صل علی محمد و آل محمد
مثلا به چه غذاهایی حساسیت داره؟

به خيلي چيزها ....گندم لبنيات اجيل سويا ماهي....به تخممرغ و گوشت و مرغ هم بود كه الان خوب شد به اونا

شنبه سونو وزن دارم به امید خدا.شکمم خیییلی کوچیکه .انگار از هفت ماه به بعد دیگه رشد نکرده.واسه همین ...

نگران‌نباش شکم‌منم‌کوچیک بود

وزن بچه به بزرگی شکم‌نیست 

دخترم‌وزن‌تولدش خوب بود نسبتا. ۳۰۵۰ بود

2706