2737
2734

چون تاحالا تومحیط بیرون نبوده می ترسم سرمابخوره میگن بایددوباربزنه کسی هست بچش برااولین باربخوادواکسن آنفولانزابزنه

باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم بهترین زمانش ۱۵ شهریور ب بعد هست من واسه دخترم هرسال میزنم

آخه میگن برابچه هایی که نزدن برااولین بارباید دوباربه فاصله یک ماه بزنن

صد در صد کل سالو مریض میمونه حتی با این واکسن😅

دکترش میگه بچه تا میره دبستان باید ۴۰ نوع بیماری بگیره تا بدنش واکسینه بشه وگرنه تو بزرگسالی بی بنیه می مونه . بچه من کل پاییز و زمستون پارسال مریض بود و هی غر میزدم که بیچاره شدم بچه همش مریضه ‌ 

و تو هرچی هم واکسن بزنی اخرش بیماری ها رو میگیره. انواع مرضیو گرفته و حالا به نظرم خیلی بدنش درمقابل بعضی چیزا نسبت که زمان مشابه امسال قوی تره 

2740
آخه میگن برابچه هایی که نزدن برااولین بارباید دوباربه فاصله یک ماه بزنن

بله گلم دختر من دفه اول ۲۹ شهریور و ۲۹ مهر هر کدوم نصف زد

دحترم قلبشو عمل کرده چند سال پیش هرسال باید بزنه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
صد در صد کل سالو میرض میمونه😅 دکترش میگه بچه تا میره دبستان باید ۴۰ نوع بیماری بگیره تا بدنش واکسی ...

پسرم تاحالا تومحیط بیرون نبوده می دونم امسال زیادسرمامیخوره

در ضمن با وجودی که واکسن زدیم همه سال مریض بود البته ویروس نه ها سرماخوردگی چون پیش دبستانی محیطش بیماری زا هست به هر حال

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
بله گلم دختر من دفه اول ۲۹ شهریور و ۲۹ مهر هر کدوم نصف زد دحترم قلبشو عمل کرده چند سال پیش هرسال با ...

ممنون گلم انشاله دخترگلت همیشه سالم وسرحال باشه

ممنون گلم انشاله دخترگلت همیشه سالم وسرحال باشه

فدات مهربون♥️♥️♥️😘😘همچنین فرزند شما🙏

صد در صد کل سالو مریض میمونه حتی با این واکسن😅 دکترش میگه بچه تا میره دبستان باید ۴۰ نوع بیماری بگ ...

درسته کاملا..من کادر درمانم..بچه رو چه از ۸ماهگی ببری مهد چه ۷سالگی بفرسستی مدرسه یکسال اول کلا مریضه تا بدنش قوی تربشه درمقابل بیماری ها..طبیعیه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706