2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بهار عزیز نگران نباش و به خدا توکل کن منم انجام داده بودم و ریسک من 1به 55 بود ولی الحمدو الله نی نیم سالم بود و الانم 5 ماهشه .تو هم توکل کن حتما همه چی خوبه.حالتو میفهمم من توی اون 16 روزی که جواب دادم کارم گریه بود ...
2742
2740
بهار عزیز سلام
من هم 2 ماه پیش آزمایش دادم ریسک من 1به 100 بود و بعد که آمینو کردم جواب منفی بود عزیزم اصلا نگران نباش چون ریسکت بالا نیست در ضمن ازت خواهش می کنم حسابی غذا بخور و خودتو تقویت کن چون من قبل از اینکه نتیجه ازمایشم بیاد رشد جنینم خیلی خوب بود اما بعد از نتیجه چون استرس شدیدی بهم وارد شد واقعا رشد جنینم افت کرد و الان نسبت به سنش کوچولوست من از ته دل برات دعا میکنم که بزودی خوشحال بشی و نتیجه امینو منفی بشه و یک فرزند سالمی بدنیا بیاری
خانم منم براتون دعا میکنم . کاشکی دکتر خانمم هم چیزی در مورد این آزمایش به ما میگفت . خانمم الان روزی نیست که بخاطر بچمون گریه نکنه . شما نمیدونید که ما چی میکشیم . انشاالله این مشکل برای هیچکس پیش نیاد .
خیلی ممنون بهازک جونم خداروشکر که نینیت سالمه انشاالله تا آخرشم سالم سالم بیاد تو بغلت.

منم فکر می کنم وزن کم کردم.

مرسی آقا ایرج انشاالله خدا به شما و همسرتون کمک کنه.
سلام
نتیجه آزمایش خانم من بعد از 4 هفته معطلی 1 به 40 برای بیماریهای ژنتیکی اعلام شده
متاسفانه بخاطر احمال کاری دکتر در هفته 20 تازه به ما گقتن آمینو سنتز کنید
تو سایتهای دیگه مطالعه کردم اگه زیر 4ماه و 10 روز باشه اجازه سقط نمیدن
حالا تا جواب آزمایشش بیاد و مثبت هم باشه میشه هفته 22 یعنی ماه 5
کسی از این موضوع خبر داره منو راهنمایی کنه؟؟
سلام.
آیا کسی می دونه عوارضی که ممکن مادر بعد از انجام آزمایش آمنیوسنتز به اون دچار بشه چیه؟
من بعد از انجام آزمایش مدام حالت تهوع شدید دارم.
فشارمم مدام پایینه و کمی درد در ناحیه ای که سوزن رو وارد کردن دارم؟
2706