2737
2739
سلام...من 32 هفته هستم...
بین طبیعی و سزارین موندم...
می خواستم بدونم مامانایی که سزارین کردین شکمتون رفته تو دوباره؟یا شکم دارین؟و ایا جای بخیه افتادگی پیدا کرده پوستتون؟چه جوری بوده؟کلا راضی بودین؟
الهی و ربی من لی غیرک؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم شکمم کاملا رفته تو .بخیه هم جذبی بود .زود خوب شد الان فقط یک خط مونده البته با کلی خاطره های قشنگ .من ۶ جلسه هم تو خود بیمارستان لیزر کردم و خیلی زود جوش خورد و ترمیم شد .البته حاظر نیستم جاش از بین بره چون منو یاده بهترین احساس دنیا میندازه
2728
سزارین سزارین سزارین
یه دکتر خوب ومجرب اگه داشته باشی زیر خط شورت یک بریدگی 12 13 سانتی ایجاد می کنه بعدشم خوب بخیه می کنه زیاد درد نداره می تونی با روغن زیتون ماساژش بدی جاشم در حد خیلی کم می مونه بعدا می تونی اگه خیلی حساسی لیزر کنی ولی گفتم و بازم می گم سزارین
من خودم دنبال تفاوت بین طبیعی و سزارین بودم و مشتاق طبیعی بودم و می تونی تاپیک هامو نگاه کنی مال سال 87 اما الان که بچه ام 2/5 سالشه و اون موقع که اتاق درد رو دیدم و اون کسایی که طبیعی زایمان کردن ولی 14 ز 15 عدد بخیه توی دردناکترین جای آدمیزاد داشتن و نمی تونستن حتی بشینن ویا اجابت مزاج کنن ..................
حالا بازم همه چی به خودت بستگی داره
خیلیهام از طبیعی راضیین(........................)
مامان هیلا جون معذرت خواهی برای چی عزیزم خوب داری نطرت رو میگی
من میگم اگر میتونی طبیعی زایمان کن به هر حال عوارض یه جراحی رو نمیشه تدیده گرفت چند لایه پاره شدن با تیغ جراحی از خود رحم گرفته تا لایه های بیرونی شکم ...البته برای زایمان طبیعی باید خیلی همت داشته باشی و یه جای خوب که طرفدار طبیعی هستن انتخاب کنی که هوات رو داشته باشن مثل بیمارستان صارم
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2740
جای بخیه که یه خط خیلی باریکه که به مرور رنگ پوست میشه و زیاد دیده نمیشه شکم هم خوب بستگی خیلی زیادی داره به شکم قبل از بارداری شکم من که همون شکم قبل از بارداریه ولی شل شدن پوست شکمم همونجور مونده و این قیافه شکمم رو تغییر داده ولی سایزم همونه
& نوشین (مامان بردیا)&
عزیزم

من 15 ماه پیش سزارین ( اپیدورال ) کردم
یک هفته بعد وزن و همچنین شکمم برگشت و صاف شد بدون هیچ چروک و ترکی .
جای بخیه ام هم کمی مونده که دلیلش فکر کنم نوع پوستم باشه.

در کل سزارین خیلی خوبی داشتم .
من کلا 12 کیلو اضافه کردم سر 7 روز فقط 2 کیلوش مونده
البته تازه21 روزه سزارین کردم و امیدوارم همین 2 کیلو هم از بین بره الان61 کیلوام
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
سلام به همه ی مامانا
مرسی از راهنماییتون...
من خودم خیلی طبیعی رو دوست داشتم اما می ترسم که بعد از کلی درد اخر سزارینی شم و دکترم گفت این بدترین نوع سزارینه...اگه از اول بری سزارین چسبندگی و اینها هم نمی گیری...
در ضمن از گشادگی واژن هم وحشت دارم...همه تشویقم می کنن به طبیعی...
اما شوهری و دکترم می گن سزارین...باز همه چیز به اختیار خودمه...
پس همه با سزارین موافقیدد؟؟؟اخه مال مامانم شکمش افتاده پوستش اون قسمتش...
منم نمی خوام اون جوری شه...شاید هم مال سنشه!
الهی و ربی من لی غیرک؟
2706