2733
2734
دوستای گلم بالاخره تصمیم گرفتم فردا لیزیک کنم خیلیییییییییییییییییییییی نگرانم...
میترسم که موقع عمل چشمم تکون بخوره؟!!؟!؟؟!
یا اینکه نتیجه عمل خوب در نیاد وهزارتا فکر وخیال دیگه....
نمیدونم بعدش با دوتا وروجک شیطون (نی نی های دوقلوم )که از سر وکولم میرند بالا، دست تنها چیکار کنم.....
دعا کنید برام تا هفته دیگه که کاملا بهبود پیدا کنم وبیام وخبرخوب شدن بیناییم روبدم .......
دعا ،دعا،دعا یادتون نره!!!!!!!!!!!!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
شب اول خیلی درد داری....2 تا 2 تا پروفن بخور که اذیت نشی ..قبل از اینکه دردت شروع شه بخور یه ساعت بعد عمل...بچه ها رو هم بفرست خونه مامانت یا کس دیگه که سروصدا نکنن.....فقط یکی پیشت باشه که قطره هاتو بریزه.....اون قطره بی حسی رو بیشتر استفاده کن......اصلا چشمتو دست نزن تا یه وقت لنزش تکون نحوره که سوزشش وحشتناکه
  بچه مدرسه ای داری بدو بیا تو     http://www.bamilo.com/stationary_notebook/chitra/
2738
اصلا نترس من سال 81 لیزیک کردم والان فکر میکنم بهترین کاری بود که توی تمام عمرم کرده ام خیلی خوبه فقط یه لحظه فکر کن که دیگه عینک یا لنز لازم نداری وبعد تمام سختیهاشو تحمل میکنی ...که البته به نظر من اصلا سخت نبود من فقط تا 3 ساعت بعد از عمل نور خیلی اذیتم میکرد که اونم یه عینک دودی زدم وباهاش رفتم زیر لحاف خوابیدم 3 ساعت بعد خوب خوب بودم به حدی که کسی باور نمیکرد من صبح عمل کردم .... حتی یه مسکن هم نخوردم البته میگن روشهای امروزی یه کم درد وسوزش اولش بیشتره ولی به نظر به همه محاسنش می ارزه فقط یه چیزی رو دقت کن موقع عمل سعی کن به اون نوری که بهت نشون میده خیره بشی و اصلا تکون نخوری چون اگه تکون بخوری سفیدی چشمت قرمز میشه و 2-3 روز ظاهر چشمت خونی میشه من اصلا تکون نخوردم اصلا هم چشمم قرمز نشد موفق باشی
حدیث جون شنیدم جدیدا آستیگمتاتیسم رو هم عمل میکنند.......واااااااااااااای مرسی دوستای گلم از این همه محبت عزیزم من فردا بیمارستان نور وبا دکتر هاشمی عمل دارم ...هزینه عمل هم یک وششصد هست ...
توروخدا برام دعا کنید اونایی که عمل کردن بیان دلداریم بدن گیره ای که موقع عمل به چشم میزنند خیلی دردناکه؟؟؟؟؟
یا اینکه چیزی به طرف چشم میاد آخه خیلی میترسم چشممو نتونم ثابت نگه دارم چون خیلی حساسه وبه محض اینکه حس کنه چیزی به طرفش میاد نا خودآگاه حرکت میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!
2706