2733
2734
عنوان

تلویزیون منحنی دارا بیایید

530 بازدید | 25 پست

منحنی بهتر از تخته؟من هر چی تو سایت تحقیق میکنم میگن منحنی خوب نیست و دیدش از کنار خوب نیست،فقط دید روبرو خوبه ،خودمون تخت داشتیم راضی بودیم حالا دوتا لک سیاه افتاده روش میخواییم عوضش کنیم،ممنون میشم راهنمایی کنید

خیلی هم فرقی نداره راستش بیشتر برای فروش بیشتره ما داریم در عمل تفاوت زیادی نداره فقط شیک تره

تفاوتی روی دید نداره پس؟ آخه ادم میخواد این همه هزینه کنه بعدا پشیمون نشیم

2731
واقعا؟ چرا هر کی به چیز میگه😂😂

به سلیقه هم بستگی داره

بازخودت بهترمیدونی

کلامنحنی یمدت دلنشینه دیدش خوب نباشه اذیت میشی

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

از خرید چی پشیمون بشی؟

نه زیاد فرقی نداره از خیلی کنار بله فرق داره چون منحنیه یه طرف معلوم نیست ولی اون طرف خوب معلومه

ما داریم منحنی سامسونگ . خوبه اتفاقا. ما راضی هستیم. اما خیلی تفاوت چندانی با مسطح نداره. فقط از زوایای مختلف میشه برنامه رو توش دید . البته اینم بگم . هر چقدر گرونتراش رو بخری کیفیت تصویرشون بالاتره. من چون خودم تو نمایندگیش دیدم انواع منحنی رو و تصاویر توش رو میگم. تلوزیون منحنی بود ۱۸ میلیون ، ۲۰ میلیون. اصلا یه دنیای دبگه بود. ما پارسال ارزونترینش رو خریدبم که ۴ تومن بود. ولی عمرا به پای اونا نمیرسید. 

ما تخت داستیم.بعد منحنی خریدیم.والا هیچ فرقی نداره.حتی بعد یه مدت متوجه منحنی بودنشم نمیشی.الکی فقط پول بیشتر دادیم

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
ما تخت داستیم.بعد منحنی خریدیم.والا هیچ فرقی نداره.حتی بعد یه مدت متوجه منحنی بودنشم نمیشی.الکی فقط ...

الان از غرغر همسرم نمیترسیدم میگفتم عوض اش کنیم.مثلا تو اشپزخونم دید واضحی ندارم

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
از خرید چی پشیمون بشی؟ نه زیاد فرقی نداره از خیلی کنار بله فرق داره چون منحنیه یه طرف معلوم نیست ول ...

منظورم اینه ک از خرید منحنی پشیمون نشیم،باید برم نمایندگی از نزدیک ببینم خیالم راحت بشه

الان از غرغر همسرم نمیترسیدم میگفتم عوض اش کنیم.مثلا تو اشپزخونم دید واضحی ندارم

از اشپزخونه دید مستقیم داری از از کنار؟ چرا خوب دید نداره؟ میگن تصویرش از کنار بالا و پایین میشه😐

2706