2737
2734
عنوان

ولیمه ی برادر شوهرم

522 بازدید | 11 پست
خانوما فردا ولیمه ی برادر شوهرمه و فامیلای جاریم خودشون رو خفه می کنن از بس کهبه من حساسن و منو نگاه می کنن مراسم تو تالاره. به نظرتون با کت شلوار بادمجونی چهرنگ کیف و کفش میاد؟ به نظرتون کیف شب دستم بگیرم یا کیف دوشی؟ روسزی سر کنم یاشال. روسریم یا شالم چه رنگی باشه؟ آرایشم بنفش باشه؟ به نظرتون سرم رو باز کنم یا با روسری راحترم؟ نمی دونم چکار کنم اصلا لباس مهمونی بپوشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
وای مرسی از نظراتتون آخه من موهام کم پشته نمیشه زیاد روش مانور کرد مختلط نیست زنا و مردا جدان اما گفتم روسرس سر کنم راحتره هستی جون من پوستم سفید و صاه چهرنگ آرایش کنم پس؟ ستایش جون کیف و کفش طلایی یا کرم چطوره برم بخرم؟ مرسی هستی خانم
عزیزم من تو ولیمه مادر شوهرم وخواهر شوهرم خیلی را دیدمککه آرایشهای رنگی داشتن ...ویکسری هم آرایشهای محو وخیلی شیک وساده ...برای این مراسمها زیاد آرایشهای رنگی وتند یا غلیظ شیک نمیشه .....عزیزم یه سشوار برات بکشن کلی موهات حجم میگیره ...ولی کفشت حتما پاشنه بلند باشه ...کلی تیپ وهیکلت را عوض میکنه
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .