2737
2734

سلام

از ٥٢ روزگي متوجه شدم پسرم حساسيت داره 

الان ٣ ماهش پر شده و رفته تو ماه ٤ 

قبل از يكماه صورتش و شونه هاش پر از جوش شد ك صورتش زبر شد و كبود يه پماد و مرطوب كنند دكتر داد خوب شد 

ديگه ب اون شدت نزد اما بعضي مواقع دونه هاي ريز قرمز كنار شقيقه هاش پشت گوشش ميزنه اما روز بهد ميبنم بهتر شده ديگه ديد نداره خيلي دقت كني ميبيني 

حالا نميدونم اينا بر اثر حساسيت ميفته يا ن ؟

موقعي ك متوجه شديم ، مدفوعش سبز سبز بود تقريبا يك هفته بعد از رعايت كردن خوب شد 

ديگه از اون موقع تا حالا ديگه سبز نشد

حالا اين نشانه يعني خوبه يا ن ؟ 

اما در مدفوعش دونه هاي ريز و درشت سفيد هست 

ك من نميدونستم از حساسيت 

كلا نميفهميد ب اينا ميگن مخاط يا بلغمي 

تا يكي از دوستانم گفت. 

با اينكه رعايت ميكنم بازم هست

حالا نميدونم ايرادي داره يا ن ؟

باز دوستم از دكتر پسرش پرسيده بود گفته بود ايرادي نداره فقط اسهالي نباشه 

ك براي پسر من اكثر مواقع اسهالي بود 

اما الحمدالله الان  روزي يك تا دوبار دفع داره ك اسهالي نيست 

با اينكه بعضي روزا ب مقدار كم چيزاي پروتعيين دار مصرف ميكنم 

حالا نميدونم يعني بهتر داره ميشه يا ن ؟

امااااا خون الحمدالله نديدم 

ك آز اولش خون مخفي داشت تا دو هفته پيش ك تكرار آز كردم نداشت فقط شل و همراه مخاط 

خوراكيهايي ك ميخورم 

همه جور ميوه ميخورم غير از خربزه

ادويه ميزنم 

گوجه تو غذاهام ميريزم 

پسته و تخمه آفتاب گردان 

خرما 

گوشت بز براي اولين بار امروز خوردم 

ماكاراني

بسكوييت ساقه طلايي  

بي قراريهاش عاديه 

الحمدالله بالا اصلا نمياره

حالا با اين توضيحاتم حال پسرم خوبه يا ن  ؟ 

و اينكه شماها از كجا فهميدين بچه تون خوب شده ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو مدفوعش رگه های خون بود یا دور لبش جوش میزد

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2742

حالش شکر خدا خوبه 

دون دون سفید تو مدفوع مخاط نیست مخاط یه چیزیه شبیه خلط گلو اگه باشه یعنی هنوز خوب نشده

رژیمتو داشته باش چون عدم رعایت رژیم باعث از بین رفتن پرزهای روده میشه

تو چیزایی گفتی فقط بیسکوییت رو نباید بخوری

یه کوچولو ناپرهیزی کنی دوباره بدنش واکنش نشون میده

هيچكدوم

منظورم اینه دختر من اینطور بود فهمیدیم حساسیت داره

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738

خیلی طولانی نوشتی نفهمیدم چی شد و لی کلا بگم بچه منم به لبنیات و گندم و آجیل و بادام و تخم مرغ و انگور و موز و ... آلرژی داره تستم دادم الان ۱۴ ماهشه تقریبا. وقتی بچه آلرژی داره عموما آلرژی به چندتاچیز داره فقط پروتئین گاوی نیس. پس اولا همه جور میوه نخور. انگور هندوانه موز توت فرنگی خربزه و ... خیلی چیزایی که حتی فکرشو نمیکنی آلرژی دارن. بیسکوییتم ممکنه توش شیر یا شیرخشک و ماست و ... داشته باشه پس اگه به پروتئین گاوی آلرژی داره اونم نباید بخوری . یا ممکنه اگه خیلی رعایت میکنی و لبنیات اصلا نمیخوری شاید به تخم مرغ گندم یا چیزای دیگه آلرژی داره. پروتئین گاوی توی شیر ماست کره روغن زرد سرشیر پنیر کشک کمه کیک بیسکوییت پفک پفیلا و هرچی که فکرشو بکنی هستا اونارم نباید بخوری

حالش شکر خدا خوبه  دون دون سفید تو مدفوع مخاط نیست مخاط یه چیزیه شبیه خلط گلو اگه باشه یعنی هن ...

خوب الحمدالله 

والا اگه مخاط اونه ك متوجه نشدم 

جدييييييي ميگي پرز روده از بين ميره نميدووونستم 😰

اما الحمدالله خيلي وقته واكنشش همينه 

سبز ك اصلا نشده مدفوعش 

فقط اسهالي بوده ك الان نيست 

عزیزم دخترم منم حساسیت داشت از ده ماهگی یهتر شده 

ولی این دهدماه رژیم سفت و سختی داشتی که فقط برنح ماکارونی مرغ سیب زمینی و گوشت گوسفندی میخوردم دیگه هیچی خیلی سخت بود ولی به سلامتی دخملی می ارزید

من پسرم وقتی 2ماهش بود فهمیدم به شیر یا بهتر لاکتوز شیر حساسیت داره که در اصل میشه ورم روده

من از بی قراری هاش و نخوردن شیر فهمیدم ،بعد دکتر شیر مخصوص بهش داد تا دوسالگی هیچ گونه لبنیاتی تا دو سالگی بهش ندادم تا بعد کم کم از هفته ای یک قاشق شروع کردم الان 6سالشه اما باز مشکل داره چون این بیماری همیشه باهاشون اما باید مراقب باشی

تو بچه های که روده تحریک پذیر دارن بیشتر وقتا تغییر رنگ مدفوع وجود داره که شاید بعضی وقتا رگه های سیاه یا سفید داشته باشه 

2706