2737
2739
عنوان

همسرم خوشحال نیست از اینکه حامله هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 4507 بازدید | 187 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند ساله ازدواج کردی؟ سن خودت و همسرت چقده؟ شاغلین یا دانشجو؟
وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)
خدا رو شکر کار و در آمدش بد نیست..میگم تمامِ دردش اینه که من باید توی خونه بمونم،،پیشرفت زندگی‌ و خوشبختی‌ یک مرد رو در این میدونه که زن و شوهر با هم کار کنن
2740
عزیزم صبور باش و توکل کن به خدای بزرگ و هر روز از خدا بخواه که مهر فرشته آسمانی را به دل همسرت بندازه. هر وقت نی نی زیبات تکون خورد برای منم دعا کن که عاشقانه منتظر این موجود آسمانی هستم. خوتهر عزیزم صبور باش و توکل کن .همین
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
غصه نخور عزیزم طبیعیه...بذار بیاد ببین براش چه کارا که نمیکنه...بعدش هم تو دست پیش رو بگیر و بگو برای تو متاسفم که خدا بهت لطف کرده و داری پدر میشی و ناشکری میکنی...بذار به فکر بیافته،بعدشم تو یه مدتی درگیر میشی حالا کی گفته با یه بچه باید از کارو اجتماع خداحافظی کرد؟؟؟
انقدر بچه ها رو دوست داشتم بالاخره فروشگاه لباس کودک زدم🤩lupilu_happy
نه دوستان چون آدم تحصیل کرده هست و همکار‌ها و دوستاش هم خانم شون شغل خوب دارن انگار براش کسر‌شان هست که زنش بشینه بچه داری کنه،،من با اینکه مدرک دارم ولی‌ حالا میشه گفت از بد شانسی کاری مناسب پیدا نکردم
2706