2737
2734
من با یه اقایی 5ساله دوستم که اومدن خواستگاری ولی خانوادم مخالفن ما تصمیم گرفتیم بریم مشاور من خودم که رفتم مشاوره گفت اول باید خودتونو مشاوره بشید ببینم باهم تفاهم دارید یا نه الان 3جلسه داریم میریم هی یه تستایی بهمون میده پر کنیم که علاوه بر ویریت هزینه جدا داره هر بار ای اقا سرمن غر میزنه ما خودمون مشکلی نداریم این فقط بخاطر کیب درامد خودش مارو میکشه اونجا حالا بنظرتون این روشش بده میدونید مشاوره ازدواج چه مراحلی داره
آرامش یعنی اینکه.....همیشه ته دلت مطمئن باشی که توی سینه کسی که دوسش داری.... یه خونه گرم داری.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم وقتی مشکلی ندارین چرا میری الکی هزینه میکنی؟درسته مشاور فقط برا مشکل دارها نیست اما اگه فک میکنی واقعا نیازی نیست و شناخت داری ادامش نده.
تمام ناتمام من با تو تمام میشود....
ما خودمون میدونیم تفاهم داریم ولی مشاوره گفت اول باید این کارارو انجام بدم تا بعدش با مادرت حرف بزنم
آرامش یعنی اینکه.....همیشه ته دلت مطمئن باشی که توی سینه کسی که دوسش داری.... یه خونه گرم داری.....
2738
من از اول بخاطر این رفتم که راهنمایی کنه چطوری خانوادمو راضی کنم
اصلا میام تاپیکای اینجوری پستارو میخونم میبینم الکی دارم درس میخونم
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
مشاور الکی گفته میخواد پول بگیره جلسه اول فقط صحبت با دختر و پسر انجام میشه جلسه بعد اگر خانواده ها مخالف باشند نهایت 5جلسه والا همون جلسه دوم کافیه
واسه شادی روح مادر بزرگ و داییم یه صلوات اگر تونستین بفرستین...ممنون
ما از هم شناخت کامل داریم من بخاطر چیز دیگه رفتم ولی این داره این مشاور کارارو انجام میده
خانوادت چرا راضی نیستن؟ب نظرم حتما بدون احساس و با عقل ب دلایلشون فکر کن
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
انرور یه تست بهمون داد 150تومن علاوه بر ویزیت گرفت خیییلی زورم اومد
2706