2733
2739
عنوان

کسانی که خودبیمارانگاری دارن!

23894 بازدید | 130 پست
سلام دوستان عزیز
خواستم باهاتون درددل کنم. من از نوجوانیم این مشکلو دارم .... با کوچیکترین مشکلی یا هر اختلال جسمانی ساده ای بدترین فکرها به سرم میاد. مثلاً مدتیه که گاهی پاهام بی حس میشه و گزگز می کنه، اولین فکری که به مغزم رسید این بود که ام اس دارم.... همش مطب دکترای جوراجورم و در حال آزمایش دادن، سر کار که وقت آفم میشه میرم سروقت سایتهای پزشکی و با خوندن مطالبشون احساس می کنم من همه اون مشکلات رو دارم. این وسواس رو متاسفانه روی بچه ها و خانوادمم دارم.... خیلی از این بابت ناراحتم و عذاب می کشم، تو این سایت کسی هست که مثل من باشه؟ یکی ار دوستامم شوهرش مثل منه، مراجعه کرده و روان شناس تشخیص خودبیمارانگاری داده..... لطفا بیاین با هم درددل کنیم....
زمرد عزیز مرسی که جوابمو دادی.... بعضی وقتا انقدر شدت مشکلم زیاد میشه که زندگی بهم زهر میشه، شوهرم خیلی سعی می کنه منو خوشحال کنه ولی اونم دیگه خسته شده ..... البته بعضی وقتا هم خوبما اما هم از بیماری ترس دارم، هم هرچی در مورد یه مریضی می خونم فکر می کنم منم دارمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
سعی کن وقتتو بت چیزایی که شاد میکنه سپری کنی و کمتر توی اینجور سایتا بری به نظر منم هر کس بیش از حد تو اینجور سایت ها میره همینطوری میشه
ﻫﺮ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍیرانی ﯾﻪ ﻣﺸﻤﺎﯼ ﭘﻼﺳﺘﯿﮑﯽ ﭘﺮ ﺍﺯ ﻣﺸﻤﺎﻫﺎﯼ ﭘﻼﺳﺘﯿﮑﯽ ﺩﺍﺭﻩ مگه نه ؟
آره خودمم جایی خوندم که نوشته بود این مشکل ناشی از وسواس فکریه و متاسفانه تو ایران بخاطر شرایطی که هست خیلیا این طوری هستن:(
سرم که گرمه کاره، من تو بخش آموزش دانشگاه کار می کنم، هر روز از ٨ صبح تا ٤ سر کارم ولی می رسم خونه این وسواس شروع میشه:(
فرزانه جون فراموش نکن که دو تا بچه داری و اونا بهت احتیاج دارن به خاطر اونا سعی کن تصمیم قطعی بگیری که دیگه از دین فکرا نکنی عزیزم، ضمناً مریضی که ترس نداره، درمان داره برات قبلا هم گفته بودم که دوست ٣٠ سالم ام اس داره و توانش از من و شما بیشتره:)
الان چند ماهه لگن درد دارم قبل پری زوری به دکتر گفتم واسم ازمایش سرطان و تومر نوشته. حالا عذا گرفتم برم ازمایش بدم
فرشته بهاری من خدا بلاخره معجزشو نشونم داد و مسافر دلم شدی. از امروز تو رو دست خودش میسپارم......
2706