2733
2739
سلام دوستان . می خواستم بدونم کسی بوده که مامای خصوصی داشته باشه ؟ و کدوم بیمارستان رفته ؟
دوستت دارم و دوستم داری و این یعنی خوشبختی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
من اول طبیعی میخواستم ولی وقتی یخورده فک کردم گفتم اگه مامای که بالاسرم هست خوب نباشه و بداخلاق باشه خاطره بدی تو ذهنم میمونه،بخاطرهمین سز رو انتخاب کردم
حلمای نازم درتاریخ93/4/14,ساعت 50/14دقیقه با وزن 2970اومد بغلم،خدااااااااایا شکرت
اتفاقا یکی از کاربرای سایت کرمانشاهیه و زایمان اولش طبیعی بوده و گفته بود که مامای خصوصی داشته

ازش بپرس

http://register.ninisite.com/Profile/default.aspx?userid=51842

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
سلاااااام خودم اومدم رزالینننننن من مامای خصوصی داشتم. الان تو درمانگاه مهرگان ( فکر کنم ) تو کسری کار میکنه....خانم وروایی برای زایمان دومم دکتر یاسمن ویسی سر زایمانم اومد برای قسمت طبیعیش اما بعد از چند ساعت نشد و به ناچار سزارین شدم سزارینش هم خوب بود بدک نبود
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706