2733
2734
سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ
سلام به همه عزیزان
اولین شب جمعه ماه مبارک رجب، لیلةالرغائب یا به عبارتی "شب آرزوها" است که فضیلت بسیاری داره و ملائکه اون شب رو شب ارزوها نامیده اند.
بیاین از این فرصت استفاده کنیم و در شب آرزوها متوسل بشیم به امیر المونین(ع) و برای حاجت روایی هممون دعا کنیم
در این توسل هر کس که بتونه ما بین نماز مغرب و عشاء نماز شب لیله الرغائب رو میخونه و یکبار زیارت امین الله و 110 صلوات و 3 بار سوره توحید رو میخونه و ثوابهاش رو به حضرت علی (ع) و ملائکه مقرب خداوند هدیه میکنه. ان شاءالله و به حق حضرت علی که آرزوهای همه براورده بشه.
زیارت و دعاها رو میتونید از بعد از نماز مغرب و عشا تا اذان صبح انجام بدید ولی ترجیحا هر کس تونست حدود ساعت یک نیمه شب تا اذان صبح بخونه که میشه ثلث سوم شب و تو این زمان همگی با هم دعا کنیم....
هر کس هم که نتونست نماز رو بخونه میتونه فقط زیارت و سوره ها رو بخونه و صلوات بفرسته ....
مثل همیشه لطفا نیت سلامتی و تعجیل در فرج مولا و صاحبمون حضرت ولی عصر(عج) و مومنین و مومنات رو فراموش نکنید.
از تمامی عزیزانی که آماده اند تا به همراه هم از این شب عظیم کمال استفاده رو ببریم و دست به دامان یاور مظلومان و همراه دردمندان شویم دعوت میکنیم تا در این توسل همراهمون باشن

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ

اینم ادرس کلوبی هست که به همین نیت زده شده و لیست اسامی کلوب با لیست این تاپیک ادغام میشن...تو هر کدوم که خواستید میتونید اسمتون رو بگید:

توسل به حضرت علی علیه السلام در شب لیله الرغائب

به جای سرزنش من به او نگاه کنید

دلیل سر به هوا بودن زمین ماه است

نماز شب لیله الرغائب:

دوازده رکعت نماز می‌گذاری هر دو رکعت به یک سلام و در هر رکعت از آن یک مرتبه حمد و سه مرتبه اِنّا اَنْزَلْناهُ و دوازده مرتبه قُلْ هُوَ اللّهُ اَحَدٌ می‌خوانی و چون فارغ شدی از نماز هفتاد مرتبه می‌گوئی اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ النَّبِیِّ الاُْمِّیِّ وَعَلی آلِهِ پس به سجده می روی و هفتاد مرتبه می‌گوئی: سُبُّوحٌ قُدُّوسٌ رَبُّ الْمَلائِکَةِ وَالرُّوحِ پس سر ازسجده برمی‌داری وهفتاد مرتبه می‌گوئیرَبِّ اغْفِرْ وَارْحَمْ وَتَجاوَزْ عَمّا تَعْلَمُ اِنَّکَ اَنْتَ الْعَلِیُّ الاَعْظَمُ پس باز به سجده می‌روی و هفتاد مرتبه می‌گوئی: سُبُّوحٌ قُدّوُسٌ رَبُّ الْمَلائِکَةِ وَالرُّوحِ پس حاجت خود را می‌طلبی که انشاءالله برآورده خواهد شد.

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

زیارة أمین الله:

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَمینَ اللهِ فی اَرْضِهِ وَحُجَّتَهُ عَلى عِبادِهِ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَمیرَ الْمُؤْمِنینَ اَشْهَدُ اَنَّکَ جاهَدْتَ فِی اللهِ حَقَّ جِهادِهِ وَعَمِلْتَ بِکِتابِهِ وَاتَّبَعْتَ سُنَنَ نَبِیِّهِ صَلَّى اللهُ عَلَیْهِ وَآلِهِ حَتّى دَعاکَ اللهُ اِلى جِوارِهِ فَقَبَضَکَ اِلَیْهِ بِاخْتِیارِهِ وَاَلْزَمَ اَعْدآئَکَ الْحُجَّةَ مَعَ مالَکَ مِنَ الْحُجَجِ الْبالِغَةِ عَلى جَمیعِ خَلْقِهِ اَللّـهُمَّ فَاجْعَلْ نَفْسى مُطْمَئِنَّةً بِقَدَرِکَ راضِیَةً بِقَضآئِکَ مُولَعَةً بِذِکْرِکَ وَدُعآئِکَ مُحِبَّةً لِصَفْوَةِ اَوْلِیآئِکَ مَحْبُوبَةً فى اَرْضِکَ وَسَمآئِکَ صابِرَةً عَلى نُزُولِ بَلائِکَ شاکِرَةً لِفَواضِلِ نَعْمآئِکَ ذاکِرَةً لِسَوابِغِ آلائِکَ مُشْتاقَةً اِلى فَرْحَةِ لِقآئِکَ مُتَزَوِّدَةً التَّقْوى لِیَوْمِ جَزآئِکَ مُسْتَنَّةً بِسُنَنِ اَوْلِیآئِکَ مُفارِقَةً لاَِخْلاقِ اَعْدائِکَ مَشْغُولَةً عَنِ الدُّنْیا بِحَمْدِکَ وَثَنآئِکَ .

ثمّ وَضع خدّه على القبر وَقال :

اَللّـهُمَّ اِنَّ قُلُوبَ الْمُخْبِتینَ اِلَیْکَ والِهَةٌ وَسُبُلَ الرّاغِبینَ اِلَیْکَ شارِعَةٌ وَاَعْلامَ الْقاصِدینَ اِلَیْکَ واضِحَةٌ وَاَفْئِدَةَ الْعارِفینَ مِنْکَ فازِعَةٌ وَاَصْواتَ الدّاعینَ اِلَیْکَ صاعِدَةٌ وَاَبْوابَ الاِْجابَةِ لَهُمْ مُفَتَّحَةٌ وَدَعْوَةَ مَنْ ناجاکَ مُسْتَجابَةٌ وَتَوْبَةَ مَنْ اَنابَ اِلَیْکَ مَقْبُولَةٌ وَعَبْرَةَ مَنْ بَکى مِنْ خَوْفِکَ مَرْحُومَةٌ وَالاِْغاثَهَ لِمَنِ اسْتَغاثَ بِکَ مَوْجُودةٌ وَالاِْعانَةَ لِمَنِ اسْتَعانَ بِکَ مَبْذُولَةٌ وَعِداتِکَ لِعِبادِکَ مُنْجَزَةٌ وَزَلَلَ مَنِ اسْتَقالَکَ مُقالَةٌ وَاَعْمالَ الْعامِلینَ لَدَیْکَ مَحْفُوظَةٌ وَاَرْزاقَکَ اِلَى الْخَلائِقِ مِنْ لَدُنْکَ نازِلَةٌ وَعَوآئِدَ الْمَزیدِ اِلَیْهِمْ واصِلَةٌ وَذُنُوبَ الْمُسْتَغْفِرینَ مَغْفُورَةٌ وَحَوآئِجَ خَلْقِکَ عِنْدَکَ مَقْضِیَّةٌ وَجَوآئِزَ السّائِلینَ عِنْدَکَ مُوَفَّرَةٌ وَ عَوآئِدَ الْمَزیدِ مُتَواتِرَةٌ وَمَوآئِدَ الْمُسْتَطْعِمینَ مُعَدَّةٌ وَمَناهِلَ الظِّمآءِ مُتْرَعَةٌ اَللّـهُمَّ فَاسْتَجِبْ دُعآئى وَاقْبَلْ ثَنآئى وَاجْمَعْ بَیْنى وَبَیْنَ اَوْلِیآئى بِحَقِّ مُحَمَّد وَعَلِىّ وَفاطِمَةَ وَالْحَسَنِ وَالْحُسَیْنِ اِنَّکَ وَلِىُّ نَعْمآئى وَمُنْتَهى مُناىَ وَغایَةُ رَجائى فى مُنْقَلَبى وَمَثْواىَ .

وقد ذکر فی کتاب کامل الزّیارة هِذه الزّیارة بهذا القول :

اَنْتَ اِلهى وَسَیِّدى وَمَوْلاىَ اغْفِرْ لاَِوْلِیآئِنا وَکُفَّ عَنّا اَعْدآئَنا وَاشْغَلْهُمْ عَنْ اَذانا وَاَظْهِرْ کَلِمَةَ الْحَقِّ وَاجْعَلْهَا الْعُلْیا وَاَدْحِضْ کَلِمَةَ الْباطِلَ وَاجْعَلْهَا السُّفْلى اِنَّکَ عَلى کُلِّ شَىءْ قَدیرٌ .
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

یَا أَبَا الْحَسَنِ یَا أَمِیرَ الْمُؤْمِنِینَ یَا عَلِیَّ بْنَ أَبِی طَالِبٍ یَا حُجَّةَ اللَّهِ عَلَى خَلْقِهِ یَا سَیِّدَنَا وَمَوْلانَا إِنَّا تَوَجَّهْنَا وَ اسْتَشْفَعْنَا وَ تَوَسَّلْنَا بِکَ إِلَى اللَّهِ وَ قَدَّمْنَاکَ بَیْنَ یَدَیْ حَاجَاتِنَا یَا وَجِیها عِنْدَ اللَّهِ اشْفَعْ لَنَا عِنْدَ اللَّهِ

هنگامی که امام حسن مجتبی(ع) و امام حسین(ع) از دفن پدر برگشتند بخرابه ای رسیدند

صدای ناله ای بلند بود. وارد خرابه شدند...دیدند پیرمردی نا بیناست.امام حسن(ع) از او احوال پرسی نمودند.

کفت مدتی است اینجا هستم...یک نفر هر روز می آمد احوالم را میپرسید و به من احسان میکرد ولی نامش را به من نگفت...امروز 3 روز است که نیامده

امام حسن مجتبی(ع) نشانه اش را پرسیدند...گفت: فقط میدانم وقتی ذکر میخواند در و دیوار، سنگها و کلوخها با او ذکر میگفتند

امام حسن(ع) گریستند و فرمودند: او پدر ما علی(ع) بود که اینک از دفنش بازگشتیم

یا امیر المومنین روحی فداک
یا امیر المونین روحی فداک
یا امیر المونین روحی فداک
به جای سرزنش من به او نگاه کنید

دلیل سر به هوا بودن زمین ماه است
2740
بسم الله الرحمن الرحیم

1-گیلدا*
2-سنبل (تهمینه)
3-zoha_110
4-سونیا
5-بهانه
6-سارا
7-مامان بهانه
8-مهتاب
9-آهو
10-سمیرا
11-سحر
12-سارا
13-شیرین خانومی
14-رز
15-آزاده
16-شادی
17-تیفانی
18-راحله
19- عسلی
20-منصوره مامان میشه
21-مژی جون(مامان بردیا و وانیا)
22-امیر علی جان
23- نوشین
24- زندگی
25- ماهک
26- elnaze1
27-نفس
28-sama
29-عمه ملیسا
30-پرستو
31-یاسی(سروناز)
32-topol mopoly
aida-33
negar-34
35-مامانی
36-مامی مهسا
37-هانی
38-*mania
39-نرگس
40-لیندا
41-بهار
42-نازنین
43-doniajoon
44-تارا مامان ویانا
45-حوا
یا علی گفتیم و عشق آغاز شد ......................................... سلام ایشالا خدا حاجات تک تکمون رو روا میکنه آآآآآآآآآآممممممممممیییییییییینننننننننن یا رب العالمین ............... منم هستم (ای خدا قوربون مصلحتت خودت میدونی حرف دلم رو حرفی که اون ته مهاس و فقط خودت میدونی.............)
بچه ها من سه تا حاجت مهم دارم... خیلی مهم... منم براتون دعا می کنم شما هم برام دعا کنید لطفا...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
بسم الله الرحمن الرحیم

به امید جاجت روایی همه دوستان

1-گیلدا*
2-سنبل (تهمینه)
3-zoha_110
4-سونیا
5-بهانه
6-سارا
7-مامان بهانه
8-مهتاب
9-آهو
10-سمیرا