2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من از دکتر دخترم سوال کردم اصلا تایید نکرد گفت واکس برای جایی خوبه که همه اونو بزنن نه اینکه فقط یه نفر بزنه. نمی دونم والا منم دوست داشتم دخترم بزنه.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
وای این دکتر سماعی که خیلی پولکیه بجای مطب تجارت خونه باز کرده یبار دخترم رو بردم پیشش پشیمون شدم.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.

راستش من نزدم ولی انجوری که از دوستان این سایت شنیدم و خودم هم یه سری به سایتش زدم دکتر کامبیز هرمان مقدم هم داره هم مطمئن هستش از طرفی خودش هم متخصص اطفاله وچون شما برای بچتون می خوای حتما یه سر پیششون برو - شمارشو برات میزارم 88213218 یا تو اینتر نت اسمشون رو سرچ کنی می بینی

2740
وای این دکتر سماعی که خیلی پولکیه بجای مطب تجارت خونه باز کرده یبار دخترم رو بردم پیشش پشیمون شدم.

من این دکتر رو که می گی نمی شناسم اما متاسفانه الان بیشتری همینطوری شدن   ولی بازم خدا خیرشون بده بعضی هاشون خیلی خوبن مثل همین دکتر هرمان مقدم که من الان نزدیک 3 سال می شناسمشون و میرم پیششون یه مریض ناراضی تا حالا تو مطبش ندیدم

من این دکتر رو که می گی نمی شناسم اما متاسفانه الان بیشتری همینطوری شدن   ولی بازم خدا خیرشون ...

آره آره منم تایید میکنم خدایی بود که از یکسال پیش دکتر هرمان مقدم رو پیدا کردم البته من اول مشتری خانم ایشون که دندونپزشکی اطفال و بزرگسال داره بودم وبعد دیدم که دکتر هرمان مقدم همسر ایشون هست و متخصص اطفال خدایی کارشون درسته من راضیم