2733
2739
من یه مامان بهمنی هستم
دخترم الان 5 ماهه است و از اول هم که به دنیا اومده بود برعکس همه نوزادا اون روزی یکبار شکمش کار می کرد و به مرور شد یکروز در میون حالاهم هفته ای یکبار اونم بعضی اوقات خودش بعضی اوقات هم با شیاف
البته بگم اصلا اذیت نیست و شکمش هم اصلا سفت نیست یعنی وقتی کار می کنه کاملا شل و راحت میاد ولی نمی دونم چرا هفته ای یکبار هست لطفا اگه کسی تجربه داره کمکم کنه
عزیزم دختر من هم بهمنیه.
این مشکلی که شما گفتید فکر میکنم باید بیشتر از طریق دکتر پیگیری بشه شاید هم چون همینجوری دنیا اومده و اذیت نیست عادی باشه. به هر حال باز هم پیگیر بشید و از چند پزشک مختلف بپرسید. در هر صورت من از وقتی دخترم 6 هفته شد دکتر گفت برای سفتی شکم بهش اب جوشیده ولرم بدم. من هم روزی 2-3 قاشق بهش میدم اما پسر دوستم که شکمش خیلی سفته و خیلی هم اذیت میشه 20 دقیقه قبل از هر وعده شیر 10 میلی بهش میده و الان خدا رو شکر یه ماهه که خوب شده.
امید وارم به دردتون بخوره ولی بازم خوبه که از پزشکای مختلف سوال کنی عزیزم. ببوسش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دکتر رفتم یعنی 4 تا دکتر بجای یکی ولی همشون شیاف می دن و همین البته گفتم شکمش سفت نیست اصلا فقط دیر به دیر کار می کنه دکتر گفت اگه خوب نشه باید از روده هاش عکس بگیری خیلی نگرانم یعنی ممکنه چیز خاصی باشه خواهش می کنم کمکم کنید
2742
نی نی من هم این مشکلو داشت و دکتر شیاف داد! منم از همون زمان تا الان که 9 ماهشه این مشکلو داشتم الان یک هفته است که خودم حلش کردم !
صبح ها یک قاشق کره به عنوان صبحانه و ظهر وشب توی غذاش الو میندازم تا با هم بپزه و میکس میکنم بهش میدم !
هویج و سیب زمینی ابپز و سیب کمتر میدم هفتهای یک بار!
الان دیگه هر روز کار میکنه!
اگه شیر خودتو میخوره و شکمش سفت نیست خیلی غیر طبیعی نیست !
عزیزم نگرانیت اگر داره شیر خودتو میخوره بی مورده چون دکتر ها میگن تا 7 روز هم موردی نداره اگر شیر مادر میخوره!!!!!!!!! اگر شیر خودتو میخوره غذاهای ملین زیاد بخور (آلو -انجیر-توت سفید-کره- روغن زیتون)شک نکن نینیت بهتر میشه و اگر هم شیر خشک میخوره باید با تشخیص پزشک شیرشو عوض کنی .........تجربه ای که من داشتم موفق باشی
2740
منم دخترم اینطوری بود بردم دکتر چند تا سوال پرسید از جمله: موقع پی پی کردن گریه می کنه؟ ( نشانه خوبی نیست) شیر خودت را می خوره؟ (بلی) وزنشم کنترل کرد بهم گفت مشکبی نداره لباس سبک تنش کن قطره آ+د روغنی تجویز کرد + منیزسم هیدروکساید 8 % که 5 سی سی روزانه بتدریج هر بار نیم سی سی کم کن تا به 0 برسه. حالا کامل خوب شده.
درمان گیاهی: دم کرده مغز فلوس به مقدار کم
عکاسی تخصصی مادر و کودک در تبریز, تخفیف ویژه 30 درصد در ماه محرم و صفر با دکورهای متنوع و اختصاصی کودک